Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

 
Výrobce CYBEX
Kód zboží 16270
Dodací lhůta Na dotaz
CharakteristikaKatalogy zbožíGarance
Zboží již není dostupné.

Posilovací konstrukce CYBEX - Military press. Tato kvalitní bytelná konstrukce je vhodné pro každého, kdo rád posiluje s volnými váhami. Sedadlo i opěradlo je nastavitelné tak aby odpovídalo individuálním potřebám každého sportovce. Lavice je také vybavena podnožkou, která zvyčuje stabilitu během cvičení.

FREE WEIGHTS

Tato řada profesionálních posilovacích strojů od firmy CYBEX je přesně to, co si trenéři a uživatelé představují pod pojmem „vybavení pro silový trénink“. Esteticky příjemné a navrhnuté pro širokou škálu uživatelů, kteří vyhledávají opravdové stroje pro budování svalové hmoty a síly.

Cvičení s volnými váhami je oblíbený způsob budování síly a zdatnosti z důvodu rozsáhlejšího procvičení celého těla díky vícekloubnímu zatížení stimulovaných partií. Série FREE WEIGHTS splňuje veškeré požadavky pro silový profesionální trénink.

Zákazníci nám tvrdí - firma CYBEX je nejžádanější značka kvalitních profesionálních posilovacích strojů. Dokonce i noví uživatelé, kteří začínali na volných vahách a byli všeobecně zarputilí k posilovacím strojům, nyní prohlašují: „CYBEX – kvalita“.

Série FREE WEIGHTS je vhodná pro uživatele z řad profesionálů, ale také začátečníků.

Technická data

Délka: 137 cm
Šířka: 137 cm
Výška: 168 cm
Váha: 94 kg
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist