Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

Rychle navrhneme grafické řešení Vašeho fitness ve 2D i 3D. Více informací zde »

Podlahy SPORTEC

Sportec
Pryžové sportovní podlahy Sportec se používají jako podlahové krytiny ve fitness centrech, včetně jednotlivých zón, kde se manipuluje s činkami a kotouči, nebo pracuje ve skupinách, případně na cardio trenažérech, nebo spinningových strojích. Díky vysoké tuhosti podlaha účinně odolává mechanickému poškození, tlumí nárazy, izoluje nežádoucí zvuky, neklouže, je odolná vůči vlhkosti a příjemná při chůzi. Za zmínku také stojí velice snadná instalace, kterou je možné do jisté míry pojmout i mozaikově pro lepší optické oddělení jednotlivých zón od sebe. To, v kombinaci s bezkonkurenční cenou podlah SPORTEC, je ideálním řešením pro instalaci do Vaší posilovny.

SPORTEC lze pojmout jako povrch pro funkční zónu. V tomto případě může být výhodou i fakt, že značky a překážky pro funkční trénink, potřebné k zajištění všestranného tréninku, si můžete navrhnout a realizovat sami podle vlastních potřeb pomocí barev nebo speciálních lepících pásek. Na podlaze SPORTEC pak můžete v jednom sále střídat aerobic, indoorcycling, indoorwalking a další sportovní kurzy. SPORTEC funkční podlaha je dodávána v několika tloušťkách od 5 mm do 12 mm a ve formátu, který minimalizuje prořez a je tak velmi ekonomický. SPORTEC je také, jak jsme již zmínili, barevně přizpůsobitelný, podlahu pro funkční trénink si můžete objednat ve stejné kombinaci, jako jsou barvy Vašeho sportovního centra.

Sportec Color
Podlaha je vyrobena z černé pryže a barevných EPDM granulí. Zákazník si může vybírat ze šesti barev granulí – modrá, šedá, červená, žlutá, zelená, modrošedá a volit množství obsažených granulí od 5 do 50%. Sportec Color se výborně uplatní ve sportovních halách, fitness klubech nebo na zimních stadiónech.

Sportec Splash
Designe podlahy Sportec Splash tvoří kombinace různě velkých barevných granulí a černé pryže. V nabídce jsou čtyři barevné varianty granulí – modrá, zelená, červená a žlutá. Podlaha se dodává v tloušťkách od 6 do 12 mm. Komfortní, bezpečné, praktické a estetické řešení podlahy ve fitness, na zimních stadiónech, ale i ve výstavních halách a obchodech.

Sportec Pur color
Jednobarevná pryžová podlaha vhodná do kanceláří, vstupních hal, showroomů a frekventovaných komerčních prostor, posiloven. V nabídce jsou čtyři barevné varianty – modrá, červená, šedá a tmavě šedá. Díky vysokému obsahu EPDM je barva stálá. Svými unikátními vlastnostmi Sportec Pur Color snižuje hlučnost a poskytuje pohodlnou chůzi. Mezi další přednosti patří snadná instalace a jednoduchá údržba.

Sportec Variant
Exkluzivní sportovní podlaha pro klienty, kteří upřednostňují osobitost a originalitu. Zákazník si sám volí barevné kombinace a to až tří barev z pestrého vzorníku EPDM. Zároveň si určuje podíl barevných granulí. Sportec Variant představuje elegantní a funkční řešení pro podlahy fitness center i reprezentativních showroomů. Díky barevným kombinacím lze podlahu ideálně sladit s designem interiéru. Lze objednávat pouze od určitého množství – informujte se u nás …

Více o funkčních zónách se dozvíte :

V článku MŮŽEME ZAČÍT KVALITNÍ PODLAHOU
V článku FUNKČNÍ ZÓNY - nezbytné pro Vaše fitness

O FITBAU s.r.o.

FITBAU s.r.o. navazuje na úspěšnou dvacetiletou tradici firmy DOMAFIT FITNESS s.r.o.

O FITBAU s.r.o. V polovině roku 2013 byla založena nová společnost - FITBAU, s.r.o., která navazuje na úspěšnou dvacetiletou tradici firmy DOMAFIT FITNESS s.r.o.! Specializovaná firma DOMAFIT FITNESS, s.r.o. bude dále působit na trhu s vybavením pro domácí posilovny a jako exportér zboží IMPULSEFITNESS a TUFF STUFF do dalších zemí střední a západní Evropy.

Činnost vybavení veřejných - profesionálních posiloven, posiloven pro hotely a sportovní kluby nyní přebírá nový subjekt FITBAU, s.r.o., který se úzce specializuje na komplexní řešení vybavení prémiových klubů, sportovních center, veřejných a hotelových posiloven. Ve firmě působí pracovníci s mnohaletými zkušenostmi v oboru. V kombinaci s kvalitními produkty, zejména Made in USA, lze očekávat, že zákazníci budou s výsledky práce FITBAU, s.r.o. spokojeni.

Na internetových stránkách, na kterých se právě nyní nacházíte, naleznete průřez sortimentem a službami, které Vám firma FITBAU, s.r.o. ráda pro vybavení Vašeho klubu či posilovny poskytne:

• zaměření skutečného prostoru pro Váš záměr, konzultace
• návrh řešení podlah v návaznosti na využití jednotlivých zón nebo místností
• návrh rozmístění strojů ve 2D a 3D na nejmodernějším programu, který byl pro projekci fitnesscenter vyvinut
• zohlednění všech vašich připomínek a kritérií, finalizace projektu
• realizace nové posilovny, dodávka i montáž
• revitalizace současné posilovny nebo kardiozóny
• dohoda o provedení záručního a pozáručního servisu

Máte-li zájem o vybavení Vašeho fitness ve vysoké kvalitě, budeme se těšit na Vaši návštěvu u nás, nebo rádi přijedeme k Vám .

FITBAU, s.r.o. • Karlovarská 106 (vjezd z ulice Lidická) • 252 61 Jeneč u Prahy

Tel.: +420 220 981 452 • gsm: +420 724 500 960 • gsm:+420 724 884 871
e-mail: info@fitbau.cz • URL: www.fitbau.cz • www.profi-fitness.cz

Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist