Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

Rychle navrhneme grafické řešení Vašeho fitness ve 2D i 3D. Více informací zde »

Podlahy PAVIGYM

PAVIGYM nabízí pro každé fitness centrum jedinečné a individuální řešení ve výběru barvy a implementací loga klubu do podlahy. Tím pomáhá odlišit Váš klub od ostatních a vytvářet tak Brand vašeho fitness clubu. Každý zákazník si může vybrat podlahu z mnoha barevných kombinací a prvků, které má zóna obsahovat. Pokud chcete jít cestou vytvoření funkční zóny na míru včetně značek, je PAVIGYM správnou volbou. Funkční zóna není samo o sobě samospásná, ale pravdou je, že profesionální řešení, které umožňuje trenérům vést sportovce pomocí značek a rozšiřovat tak cvikový rozsah je nejenom dobře vypadajícím řešením, ale i něčím, co přináší do světa fitness něco nového, neokoukaného. Lze vytvořit i barevné zóny v jedné místnosti.

Podlahy Pavigym jsou opravdu funkční. Pomineme-li evidentní prvky moderního funkčního tréninku, tyto podlahy nabízejí i dobré pasivní funkce. Dobře izolují hluk i nárazy spolu s vibracemi. Vrstva podlahy je navržena tak, aby neklouzala, zároveň byla šetrná ke kloubům, díky čemuž se sportovci v prostředí funkčního tréninku cítili dobře.

Více o funkčních zónách se dozvíte :

V článku MŮŽEME ZAČÍT KVALITNÍ PODLAHOU
V článku FUNKČNÍ ZÓNY - nezbytné pro Vaše fitness

Další informace

ZONING

Zoning Vašeho fitness efektivně rozdělí Vaše fitness do několika zón, ať už z hlediska estetiky nebo funkčnosti jednotlivých strojů. Zoning podlah PAVIGYM Vám navrhnou sami výrobci, pokud poskytnete všechny podklady potřebné pro toto rozložení jednotlivých zón Vašeho fitness, tzn. zejména rozměry místností a návrh rozmístění jednotlivých strojů. ZONING rozdělí efektivně Vaše fitness do několika funkčních sekcí např. dle typů strojů (cardio, posilovací stroje s cihličkami, volné váhy) nebo zkrátka jen podle toho, jak chcete použít esteticky barvy Vaší firemní identity. Po odsouhlasení projektu se podlaha vyrábí a poté ji odborně pokládáme.
 

O FITBAU s.r.o.

FITBAU s.r.o. navazuje na úspěšnou dvacetiletou tradici firmy DOMAFIT FITNESS s.r.o.

O FITBAU s.r.o. V polovině roku 2013 byla založena nová společnost - FITBAU, s.r.o., která navazuje na úspěšnou dvacetiletou tradici firmy DOMAFIT FITNESS s.r.o.! Specializovaná firma DOMAFIT FITNESS, s.r.o. bude dále působit na trhu s vybavením pro domácí posilovny a jako exportér zboží IMPULSEFITNESS a TUFF STUFF do dalších zemí střední a západní Evropy.

Činnost vybavení veřejných - profesionálních posiloven, posiloven pro hotely a sportovní kluby nyní přebírá nový subjekt FITBAU, s.r.o., který se úzce specializuje na komplexní řešení vybavení prémiových klubů, sportovních center, veřejných a hotelových posiloven. Ve firmě působí pracovníci s mnohaletými zkušenostmi v oboru. V kombinaci s kvalitními produkty, zejména Made in USA, lze očekávat, že zákazníci budou s výsledky práce FITBAU, s.r.o. spokojeni.

Na internetových stránkách, na kterých se právě nyní nacházíte, naleznete průřez sortimentem a službami, které Vám firma FITBAU, s.r.o. ráda pro vybavení Vašeho klubu či posilovny poskytne:

• zaměření skutečného prostoru pro Váš záměr, konzultace
• návrh řešení podlah v návaznosti na využití jednotlivých zón nebo místností
• návrh rozmístění strojů ve 2D a 3D na nejmodernějším programu, který byl pro projekci fitnesscenter vyvinut
• zohlednění všech vašich připomínek a kritérií, finalizace projektu
• realizace nové posilovny, dodávka i montáž
• revitalizace současné posilovny nebo kardiozóny
• dohoda o provedení záručního a pozáručního servisu

Máte-li zájem o vybavení Vašeho fitness ve vysoké kvalitě, budeme se těšit na Vaši návštěvu u nás, nebo rádi přijedeme k Vám .

FITBAU, s.r.o. • Karlovarská 106 (vjezd z ulice Lidická) • 252 61 Jeneč u Prahy

Tel.: +420 220 981 452 • gsm: +420 724 500 960 • gsm:+420 724 884 871
e-mail: info@fitbau.cz • URL: www.fitbau.cz • www.profi-fitness.cz

Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist