Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

Outdoor - Pod běžecké dráhy

Sportec Outdoor - Podlahy pro venkovní sportovní užití vhodné do outdoorových areálů a sportovišť. Její hlavní výhodou je extrémní odolnost proti mechanickému poškození, snadná instalace a výběr z několika barevných variant. Naleznete zde několik typu outdoorových podlah.

SPORTEC UNI outdoor
SPORTEC UNI outdoor je odolná podlaha vhodná k širokému použití. Materiál má vysokou pružnost a vynikající odolnost vůči mechanickému poškození, proto představuje ideální povrch pro venkovní sportovní areály a multifunkční hřiště. Pro sportovní povrchy se může SPORTEC®UNI outdoor instalovat samostatně nebo na spodní elastickou vrstvu SPORTEC® standard.

SPORTEC UNI Sendwich
SPORTEC UNI Sendwich je venkovní sportovní povrch, neboli sportovní podlaha. Tento materiál je specifický pro své unikátní propojení dvou vrstev, podkladové vrstvy SPORTEC Standard a povrchové vrstvy SPORTEC UNI. Výsledkem je povrch vhodný pro instalaci do sportovních areálů, školních hřišť, obecních sportovišť, nebo třeba klubových center. Povrch nabízí dlouhou životnost, snadnou instalaci a vynikající herní vlastnosti.

SPORTEC® easy track
SPORTEC® easy track je přenosný, rozebíratelný sportovní povrch pro venkovní použití, vhodný pro jednorázové sportovní i kulturní akce. SPORTEC® easy track může být instalován na rovné i zrnité povrchy. Stelně dobře se materiál hodí do vnitřních prostor. SPORTEC® easy track nabízí dočasný nebo sezónní povrch, který chrání sportovní podlahy před poškozením např. v zimních měsících. Možno dodat s geotextilní vrstvou na spodní straně, která chrání citlivé povrchy před poškozením. SPORTEC® easy track je testovaný IAAF (Mezinárodní asociace atletických federací) a nabízí další benefity jako snadnou instalaci, rychlé rozebrání a přemístění, nenáročné skladování.

SPORTEC® black sprint
SPORTEC® black sprint je elastická podkladová vrstva určená pro instalaci pod venkovní sportovní krytiny a podlahy. Je vhodná pro atletické ovály a běžecké dráhy, streetballová hřiště a mnohé multifunkční venkovní areály. Vrstva nabízí odolnost a spolehlivost a velice snadnou instalaci. Pokládá se na pevný, zhutněný podklad. PU nátěr a povrchová vrstva vyrobená z PU a EPDM granulátu chrání SPORTEC® black sprint před poškozením např. hřebíky treter, UV zářením a extrémními povětrnostními podmínkami.
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist