Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

Homepage » Produkty » Osy, jednoruční činky, kotouče

Osy, jednoruční činky, kotouče

Osy, jednoruční činky, kotouče Jednoruční činky, kotouče, osy a další cvičební doplňky k posilovacím strojům a lavicím dodáváme od několika výrobců. Osy dodáváme zejména od výrobce ARSENAL a IVANKO. Posilovací osy ARSENAL jsou určeny pro širokou škálu sportovních zařízení. Osy IVANKO patří na světě k těm nejpovažovanějším a proto i jejich cena už není pro každého zákazníka. Faktem zůstává, že převážná část os IVANKO má certifikaci IPF a lze tyto posilovací osy používat pro závody. V sortimentu IVANKO u nás naleznete také osy pro powerlitfing s úchopem 28mm. Kotouče a jednoručky dodáváme od výrobců ARSENAL, JORDAN a IVANKO.

IVANKO (USA)
Přední světový výrobce činek, kotoučů a posilovacích os. Většina produktů je vyráběna v USA. Tento výrobce má kotouče z litiny i urethanu, kotouče lze personifikovat při odběru nad 1,4t logem Vašeho klubu. Dodává sety a osy na powerlifting.

ARSENAL (CHINA)
Tato značka je v ČR prodávána již řadu let a v sortimentu naleznete dva typy pogumovaných kotoučů, jednoruční pogumované činky, posilovací osy a všechny typy adaptérů k posilovacím strojům.

JORDAN (V.BRITÁNIE)
Tento výrobce má širokou škálu jednoručních činek (litinové, pogumované a urethanové), pogumované i urethanové kotouče, posilovací osy, rychlouzávěry na osy a mnoho dalších pomůcek do fitness< zpět
 
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist