Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

Homepage » Aktuality » Nová série Cybex TOTAL ACCESS

Nová série Cybex TOTAL ACCESS

... Nejlepší posilvoací stroje pro handicapované sportovce

Nová série Cybex TOTAL ACCESS Do naší nabídky přibyla zbrusu nová, inovovaná, série posilovacích strojů TOTAL ACCESS z produktové linky CYBEX. Celá série je koncipována tak, aby umožnila procvičit, svalové partie lidem s omezeným rozsahem pohybu. Jedná se o komplexní sérii posilovacích strojů vhodnou pro komerční a zdravotní užití. Jednotlivé posilovací stroje jsou navrženy a konstruovány tak, aby umožnily posilovat zdravotně handicapovaným jedincům konkrétní svalové partie. Dále je série vhodná pro sportovce s omezenou možností pohybu a pro účely rehabilitace při potřebě znovu nabrání kýžené kondice. Oproti předchozí sérii vychází TOTAL ACCESS 2015 z designu nejvyšší produktové řady Cybex PRESITGE. Tyto stroje jsou protorově o malinko menší, zároveň se ještě lépe přizpůsobí, jsou ještě více pohodlnější a Vaši klienti s nimi budou ještě více spokojenější.

CYBEX je společností, která je známá pro svojí precizní spolupráci se špičkami v oboru. Inženýři vědí pro koho konstruují své stroje a to je důvod proč jsou tolik oblíbené. Jednoduše dávají svým zákazníkům to, co od nich očekávají. Série Total access vznikla ve spolupráci s organizací IFI (Inclusive Fitness Initiative) a splňuje veškerá kritéria této sportovní organizace. IFI se zabývá právě problematikou zdravotně handicapovaných, chcete-li postižených, lidí a pomáhá při vývoji jednotlivých produktů, které jim pomáhají v každodenním životě.

Pokud tedy hledáte cestu jak rozšířit své portfólio o zákazníky z řad seniorů, zdravotně handicapovaných, nebo o lidi, kteří mají jakkoliv omezený rozsah pohybu, série Total access je pro vás vhodnou volbou.


< zpět
 
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist