Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

jacobsladder_ultimate_dislpay jacobsladder_ultimate2 nekonečné schody jacobs ladder jabos ladder vs cardio
Výrobce Jacobs Ladder
Kód zboží JL-Ultimate
Dodací lhůta 14 dní
CharakteristikaGarance
Jacobs Ladder Ultimate je patentovaný cardio trenažér z produktové linky stejnojmenné společnosti Jacobs Ladder. Tento fitness stroj je vhodný pro moderní cardio zóny. Snadno a efektivně na něm mohou cvičit jak amatérští sportovci, tak i profesionální sportovci, či členové integrovaných složek záchranného systému. Tyto cardio trenažéry jsou ideální pro policisty, hasiče, záchranáře, nebo armádu.

V principu se dá říci, že Jacobs Ladder Ultimate je simulátor chůze po žebříku, což je i důvodem, proč se mu lidově říká "nekonečný žebřík"(případně nekonečné schody). V designu tohoto cardio trenažéru tkví jedna z jeho hlavních výhod, celý trénink probíhá při náklonu 40°, díky čemuž sportovec během tréninku zatěžuje záda zcela minimálně a šetří tak své pohybové ústrojí. Toto nedokáže nabídnout žádný jiný kardio stroj, ani jiný fitness produkt na trhu. Na rozdíl od tradičních kardio trenažerů, navíc Jacobs Ladder nutí sportovce zapojit do tréninku kompletně celé tělo. To vede k tomu, že uživatel spaluje kalorie efektivněji, rychleji a svou postavu tak formuje rovnoměrně.

Systém pohonu stroje umožňuje trénink bez připojení do elektrické sítě. Elektřina dodávaná prostřednictvím trafa je využita pouze pro napájení displaye. Podstatný je také fakt, že u tohoto trenažéru jste to Vy, kdo určuje a reguluje rychlost tréninku. Čím šlapete rychleji, tím rychleji stroj pracuje. Display na stroji je umístěn mezi příčkami, celou dobu na něj tak vidíte. Veškeré podstatné informace Vám tak neuniknou a zobrazí se v reálném čase. Mezi zobrazenými hodnotami můžete průběžně kontrolovat vaši rychlost, vzdálenost (výšku, do které jste se došplhali), dobu cvičení, tepovou frekvenci a samozřejmě počet spálených kalorií.

Tento stroj je používán ve fitness centrech, fitness klubech, tělocvičnách, klubových posilovnách a stejně tak se uplatní i v různých rehabilitačních centrech. Jak jsme již zmínili ideálně zapadne i do konceptu tělocvičen a posiloven určených pro IZS ( ideálně pro armádu, policisty a hasiče).

Technická dataVideo
• Nekonečný žebřík Jacobs Ladder = ideální cardio trenažér
• Robustní konstrukce a prvotřídní zpracování made in USA
• Kompaktní rozměry, vysoká odolnost a minimální nároky na údržbu
• Náklon při úhlu 40° snižuje zátěž na záda
• Při cvičení pouze minimální námaha na záda, boky, kolena ani ostatní klouby
• Přesné měření tepové frekvence pro určení ideální aerobní pohybové aktivity
• Display nabízí veškeré důležité informace na přehledném displeji
• Možnost transportu pomocí integrovaných koleček
• Kovové příčky jsou potaženy polyetylenem
• Připojení do el. sítě pouze kro potřeby displaye

Délka: 193 cm
Šířka: 70 cm
Výška: 166 cm
Váha: 118 kg
Napájení - el. přípojka trafo 230V/50Hz: Ano
Programy: Ano
Programy HRT: Ano
Podsvícení displeje: Ano
Náklon: 40 °
Délka kroku: 30 cm
Barva: Černá
Materiál rámu: Ocel a polyuretanový rám
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist