Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

 
Výrobce CYBEX
Kód zboží 8810
Dodací lhůta Na dotaz
CharakteristikaKatalogy zbožíGarance
Zboží již není dostupné.

CYBEX BRAVO je multifunkční posilovací stroj určený pro důkladné procvičení celého těla. Tento kompaktní a prostorově efektivní stroj byl navržen tak, aby pokryl potřeby každého profesionálního fitness. S téměř neomezenou kapacitou cviků a uživatelsky velmi příjemně navrženými rukojeťmi tak BRAVO změní podobu Vašeho tréningu! Velkou předností tohoto stroje je libovolně nastavitelná opěra. Díky tomu BRAVO umožňuje provést širokou škálu cviků a docílit tak komplexního procvičení celého těla.

  Díky multifunkčnímu stroji CYBEX BRAVO si již uživatelé nemusí vybírat mezi stroji na budování síly (volné váhy) a stroji na dynamiku (kladkové stroje). Na stroji CYBEX BRAVO je možno trénovat jak na sílu, tak na dynamiku. Díky naprosté volnosti pohybu je možné přesně kopírovat přirozený pohyb těla. Sportovci si na stroji mohou připravit trénink na míru, podle toho jaké svalové skupiny potřebují protrénovat ( golf, tenis …atd )

  Uživatel si může neomezeně nastavit šířku i výšku kladek. Zároveň má možnost využit nastavitelnou oporu, díky které se trénink stane daleko efektivnější, než trénink ve volném prostoru bez opory.

  Tato unikátní nastavitelná (výškově i horizontálně) opora umožňuje maximální stabilizaci, popřípadě lze přichytit ke konstrukci a tím pádem je možné cvičení bez opory. Oporu lze využit při tréninku jak k úplné stabilizaci pozice při tréninku, tak jen k částečné stabilizaci – to umožňuje pestrý trénink zaměřený na různé svalové partie a na vyrovnávání dysbalancí .

  Systém kabelů umožňuje nastavení výšky i šířky mezi kabely. To znamená, že směr odporu může být zcela pod kontrolou. Tato možnost nastavování dává v podstatě nekonečné množství možností při sestavování tréninku.

 BRAVO je kompletní řešení pro váš trénink. Nabízí více tréninkových možností než jakýkoliv jiný stroj v této třídě. Lze trénovat horní část těla, dolní část těla – izolovaně, nebo dohromady. Jediné co Vás může limitovat, je Vaše fantazie!

BAREVNÉ VARIANTY KONSTRUKCÍ A POLSTROVÁNÍ

ZDE

Technická dataVideo
• Záruka na rám 10 let!

• Kompaktní a prostorově efektivní stroj.

• Seznam cviků na krytu zátěžového sloupu.

• Závaží uloženo v ochraném rámu.

• Uživatelsky příjemný design rukojetí.

• 2 x 77 kg závaží v ceně

Délka: 114 cm
Šířka: 137 cm
Výška: 221 cm
Váha: 407 kg
Váha závaží: 77 kg
Polohovací sedák: Ne
Polohovací opěra zad: Ne
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist