Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

 
Výrobce CYBEX
Kód zboží 18000
Dodací lhůta Na dotaz
CharakteristikaKatalogy zbožíGarance
Zboží již není dostupné.

CYBEX FT-325 je multifunkční posilovací stroj určený pro důkladné procvičení celého těla. Tento kompaktní stroj byl navržen tak, aby pokryl potřeby každého profesionálního fitness a zároveň byl šetrný svojí prostorovou náročností. S téměř neomezenou kapacitou cviků a uživatelsky velmi příjemně navrženými rukojeťmi tak BRAVO změní podobu Vašeho tréningového plánu!

  Díky multifunkčnímu stroji CYBEX FT-325 si již uživatelé nemusí vybírat mezi stroji na budování síly (volné váhy) a stroji na dynamiku (kladkové stroje). Na tomto stroji je možné tréning kombinovat a cvičit jak silově, tak dynamicky. Hlavní přednost zde vycházi z podstaty konstrukce, díky naprosté volnosti pohybu je možné trénovat cviky v naprostém souznění s normálními lidskými pohyby. Sportovci si na stroji mohou připravit trénink na míru dle svých potřeb a svého zaměření ( golf, tenis …atd ).Uživatel si může neomezeně nastavit šířku i výšku kladek, proto nezáleží na fyzických parametrech jakéhokoliv uživatele, který stoj bude užívat

 FT-325 je kompletní řešení pro váš trénink. Nabízí více tréninkových možností než jakýkoliv jiný stroj v této třídě. Lze trénovat horní část těla, dolní část těla – izolovaně, nebo dohromady. Jediné co Vás může limitovat, je Vaše fantazie!

Technická dataVideoCviky
• Záruka na rám 10 let!

• Kompaktní a prostorově efektivní stroj.

• Seznam cviků na krytu zátěžového sloupu.

• Závaží uloženo v ochraném rámu.

• Uživatelsky příjemný design rukojetí.

• 2 x 77 kg závaží v ceně

Volitelné příslušenství :

2x boční úchopy
Úchyt na kotník
Lano na triceps
Pull bar
a mnoho další přídavných zařízení . . .

Délka: 170 cm
Šířka: 86 cm
Výška: 212 cm
Váha: 315 kg
Váha závaží: 77 kg
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist