Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

Homepage » Reference » Bee FIT - Centrum zdravého pohybu

Bee FIT - Centrum zdravého pohybu

Posilovna na Kavčích Horách v Praze

Bee FIT - Centrum zdravého pohybu Bee FIT, to je centrum zdravého pohybu pro Kavčí Hory na Praze 4. Zadáním bylo vytvořit prostorově úspornější posilovnu, která dokáže svým zákazníkům nabídnout komplexní možnosti tréninku jak s posilovacími stroji, tak s vlastní váhou těla. Posilovnu Bee FIT jsme vybavili posilovacími stroji od společnosti Impulse Fitness.

Pro Váš trénink jsou zde připraveny v silové zóně posilovací stroje na cihličky ze série Impulse IT9, dále zde naleznete lavičky na posilování ze série Impulse IT7. Cardio zóna nabízí běžecké pásy, crossové trenažery a rotopedy značky PRO ENERGY. Tyto stroje nabízí vysoký komfort a velice intuitivní ovládání, tedy ideální vlastnosti pro cardio trénink každého sportovce.

Funkční zóně dominuje modulární konstrukce Impulse Fitness IZ. Koncept Impulse IZ je zamýšlen tak, aby vytvořil jádro vaší funkční zóny. Je vhodná pro amatéry, stejně jako pro profesionální atlety. S touto multifunkční tréninkovou stanicí je možné vymýšlet a kombinovat prakticky neomezené množství cviků a jejich alternativ. Konstrukce samozřejmě zvládne vytížení několika sportovci zároveň. Je tak ideálním řešením pro skupinové tréninky ve formě kruhového cvičení. Díky centralizaci a výrazné prostorové úspoře lze posilovací stanici snadno umístit i do menších a středních posiloven. Navíc lze kombinovat trénink na této konstrukci s klasickými doplňky funkčního tréninku. Pro doplňky jsme zvolili značku Jordan Fitness, od které jsme doplnili funkční zónu o medicinebaly, sandbagy, expandéry a další vybavení.

V relaxační studiu Bee FIT naleznete:

Crossový trenažér Fitness Airo A-6000G
Běžecký pás IMPULSE RT700
Modulární konstrukce Impulse Fitness IZ
Posilovací stroj tlaky ramena IMPULSE Shoulder press
Jednoručky a kotouče ARSENAL
Vybavení pro studia JORDAN Fitness
< zpět
 
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist