Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

Kettlebell JORDAN Fitness Competition 28 kg oranžový
Kettlebell JORDAN Fitness Competition 28 kg oranžový
Kettlebell 1 Kettlebell 2 Kettlebell 3 Kettlebell 4 Kettlebell 5
Výrobce JORDAN
Kód zboží JLCKB-28
Dodací lhůta Ihned
CharakteristikaKatalogy zbožíGarance

Kettlebell
Kettlebelly Competition od Jordan Fitness byly vyvinuty pro závodní použití a splňují veškeré soutěžní normy. Tyto železné koule mají jednotnou velikost pro různé váhy.

Přestože jsou uvnitř duté, jsou perfektně vyvážené. Pro komfortní držení jsou kettlebelly z této série vybaveny extrémně hladkým povrchem úchopu o průměru 35 mm.
Kettlebell
Kettlebell je klasická pomůcka pro rozvoj síly a dynamiky s pochromovanou ručkou. Lze jej použít k mnoha variacím cviků, jednotlivě i v páru. Kettlebell je vhodný pro muže i ženy všech věkových kategorií se zájmem o funkční trénink.

Pokud se chcete zaměřit na ztrátu tělesného tuku, posílení fyzičky nebo prostě jenom obohatit svůj tréninkový program o nové prvky, kettlebell je pro Vás vhodnou volbou!
Kettlebell
Na rozdíl od tradičních činek a kotoučových činek se kettlebell liší tím, kde se pohybuje centrum váhy během prováděného cvičebního úkonu. Díky tomu Vám tento nástroj nabízí plynulejší pohyb během houpavých pohybů - jedná se o přirozenější pohyb, díky kterému lépe zapojíte ty správné svalové skupiny.
Kettlebell
Svojí povahou jsou kettlebelly vhodné pro posílení vytrvalosti a budování síly. Jsou vhodné zejména pro posílení dolní části zad, nohou, ramen a rukou.

Podstatné je, že cviky, které provádíte, jsou koncipovány tak, že vždy zapojíte více svalových skupin najednou a díky tomu posilujete své tělo komplexněji, než by vám nabídla obyčejná činka.


Technická data
Kettlebell Jordan fitness ze série Competition
Vhodné pro komerční použití
Lze použít venku i ve studiu
Perfektně vyvážený, uvnitř dutý
Stejné rozměry pro všechny váhové varianty
Velikosti od sebe rozlišeny barvou
Dokonale hladký úchop s průměrem 35 mm

Váha: 28 kg
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist