Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960


Žádné zboží nevyhovuje Vašemu zadání...

Kardiotrenažéry SCIFIT

SCIFIT je společností, která ve fitness pokrývá velice specifický typ sportovců. Společnost cílí na sportovce s omezeným pohybovým aparátem. Ať už se jedná o seniory, kteří potřebují cvičit odlišným způsobem, nežli mladší jedinci, nebo lidi, kteří musí bojovat s fyzickým handicapem. SCIFIT se koncentruje na výrobu prvotřídní přístrojů, kteří s těmito sportovci pracují.

Americká společnost SCIFIT patří mezi jedničky na trhu, známá je svými produkty zejména v USA, Kanadě, Evropě a Austrálii. Jejich produkty získaly už mnohá ocenění díky inovacím, které do problematiky přináší nový vhled a postupy, kterými lze dosáhnout kýžených výsledků. Scifit neprodukuje běžné posilovací stroje, ani standardní cardio trenažéry, jedná se spíše o rehabilitační zařízení, která lze díky různým doplňkům obohatit o vhodné cílení tréninkových metod. Stroje umožňují pohodlně a efektivně cílit na svalové partie, které je potřeba rovnoměrně procvičit, díky čemuž naleznou uplatnění v rehabilitačních centrech, klinikách, terapeutických zařízeních a lázeňských komplexech. Stroje nabízí obrovský rozsah pro nastavení optimální zátěže pro uživatele. Jednotlivé prvky strojů jsou řešeny tak, aby nepřekáželi a naopak zvyšovaly pohodlí svých uživatelů.

Provozovatelé fitness center si tak mohou rozšířit nabídku kardiozóny pro starší generaci a pro lidi s tělesným postižením. K trenažérům SCIFIT lze doplnit mnoho komponentů pro rehabilitační účely. Výrobky značky SCIFIT odpovídají normě Medical Devices 93/42/EEC a lze je použít ve zdravotnictví.
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist