Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

Jacobs LADDER

Jacobs Ladder byl vyvinut Stevnem Nicholsem, bývalým americkým fitness šampionem. Steve musel svojí kariéru ukončit kvůli chronickým bolestem zad a kolen, které vyplynuly z povahy jeho sportu. Vzhledem k jeho problémům začal Steve hledat alternativní varianty tréninku své fyzičky, i když už pouze jako amatérský sportovec. Takto se začal rýsovat koncept kardio strojů Jacobs Ladder.

Dnes jsou cardio trenažéry od této společnosti patentovány a chráněny ochrannými známkami ve většině zemí a kontinentů po celém světě. Nekonečné schody a nekonečné žebříky, jak se strojům přesdívá, jsou ve velkém vyráběny a distribuovány na většinu trhů v Evropě i Americe, naleznete je však například i v Austrálii. Z pohledu kardiotrenažéru jsou neskutečně efektivní a díky tomu postupně z mnoha fitness center vytlačují tradiční trenažéry, jakými jsou běžecké pásy, crossové trenažéry, nebo například klasické rotopedy.

Hlavní výhodou trenažerů je fakt, že v průběhu tréninku zapojujete opravdu celé tělo, díky čemuž dochází k rychlejšímu a efektivnějšímu spalování kalorií ve srovnáním s výsledky u tradičních trenažerů. Další výhodou je dobré rozložení váhy během tréninku, čehož Jacobs Ladder docílil tím, že se během tréninku pohybujete v úhlu 40°. Pro provozovatele fitness je podstatné i to, že jsou stroje odolné, unesou téměř jakoukoliv váhu a velice snadno se udržují.
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist