Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

IT9 Série

Profesionální posilovací stroje Impulse fitness produktové řady IT9 jsou vlajkovou lodí firmy Impulse Fitness pro silový trénink. IT9 produktová řada je vysoce kvalitní komerční série skládající se z 50 modelů, které poskytují všechny vaše potřeby pro kvalitní cvičení. Uživatelsky příjemný design, kvalitní zpracování, efektivní výkon a pohodlí dělá ze strojů Impulse fitness velmi konkurenční výrobky pro jiné výrobky známých jmen. Produktovou řadu posilovacích strojů IT9 je možné doplnit posilovacími lavicemi řady IT7 a vzniká tak kompaktní nabídka, která uspokojí mnohé provozovatele fitness sítí. Majitelé fitness klubů již zjistili, že naše IT Professional Series řada odpovídá potřebám jejich členů klubu při poměrně nízké investici a není vůbec ohrožena kvalita.

IT9 se skládá především z posilovacích strojů na cihličky, díky velikému množství jednotlivých typů strojů můžete pro svoji posilovnu vybrat různé sestavy fitness vybavení. Stroje jsou vhodné pro kruhový trénink, jsou stabilní, odolné a vydrží každodenní provoz. Jednotlivé stroje jsou opatřeny pokyny k jejich bezpečnému a účelnému používání. Samozřejmostí je i snadné nastavení jednotlivých strojů do optimální pozice.

Pokud tedy hledáte komplexní sérii pro posilovací zónu Vaší posilovny, IMPULSE IT9 spolu s IT7 je pro Vás ideálním řešením.
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist