Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

vychozi pozice sprint podlaha SKAKANI dlazdice clunkovy beh
Výrobce PAVIGYM
Kód zboží F30.100
Dodací lhůta Ihned
CharakteristikaGarance
Držte si klobouky, po několika letech přichází do fitness byznysu opět opravdová revoluce! PAVIGYM 3.0, neboli PAVIGYM three point zero přináší více než malé zemětřesení do stojatých vod dnešního pohledu na efektivní cvičení. Je to tak, funkční zóna se bude měnit a Vy můžete být u toho.

Pavigym Sprint 3.0 přináší modernizaci funkčního tréninku, jaká tu dlouho nebyla. Pavigym se rozhodl zkombinovat a vzít to nejlepší z tradičního funkčního tréninku, tedy z cvičení s vlastní váhou těla a přidal atraktivní formu motivační formu cvičení. Trénink nemusí být úporná nuda, kterou si musí Vaši klienti oddřít aby mohli jít domu. Cvičení může být dynamické, atraktivní, nabízet osobní i skupinové soutěže. Sportovci se mohou navzájem hecovat, kdo zvládne víc, kdo bude lepší, nebo kdo udělá největší pokrok.

O co vlastně jde? Jedná se o interaktivní fitness podlahu, která je napojena na moderní aplikaci v tabletu, nebo nástěnném PC. V aplikaci si snadno zvolíte programy, které chcete odcvičit. Ty jsou přehledně rozděleny do několika skupin. Naleznete zde programy na cvičení síly, dynamiky, koordinace i vytrvalosti. Jsou pro Vás připraveny programy, které tyto vlastnosti kombinují a v neposlední řadě, není vůbec těžké vytvořit pro klienty programy ušité na míru jejich potřebám. Navíc je možné zaznamenávat průběžné výsledky. Klient vidí postupné zlepšení, může své výkony porovnávat s ostatními a tím získávat motivaci k intenzivnějším tréninku a častějším návštěvám.

Podlaha má rozložení 1 x 6-15 čtverců. Každý čtverec má v sobě zabudované barevné diody a tlakový senzor. Diody nabízí několik barev, tak aby ladily do prostoru fitness studia a zároveň mohly nabídnout dle barev různé vlastnosti. Jedna barva naznačuje, kde mají být ruce, druhá říká, co se bude dít s nohami.

Jak celý trénink probíhá? Na začátku se klient připraví do výchozí polohy, ta je naznačena diodami dle vybraného programu. Poté už se řídí deskou PAVIGYM 3.0, která mění rozsvícení barevných dlaždic a podle toho i vaši polohu končetin.

Tréninky jsou vyloženě intervalové, jedna série obvykle nemá více, než dvě až tři minuty. Během tréninku sportovec procvičí takřka celé tělo. Naleznete zde tréninky, které stimulují břišní svaly, včetně stabilizačního systému. Jiné tréninky jsou zaměřeni na tvarování hýždí a stehen. PAVIGYM Three to point jednoduše zosobňuje nový přístup k cvičení. Pokud hledáte způsob, jak posunout Váše fitness studio, nebo funkční zónu, dál. Způsob, jakým oslovit nové klienty, prostě něco, co Vás odliší od konkurence. Tak jste se právě teď dostali k tomu správnému konceptu.

Technická dataVideo
PAVIGYM Sprint 3.0 znamená revoluční přístup k funkčnímu tréninku
Interaktivní světelná podlaha se zabudovanými tlakovými čidly
Jeden kompletní modul obsahuje 1 x 6-15 čtverců, v základu dodáváme variantu s 8 dlaždicemi
Jedna dlaždice má rozměry 90 x 90 cm
Jednotlivé moduly lze spojovat dle potřeb fitness studia
Součástí objednávky je i aplikace a computer (23")
Zajistíme Vám kompletní instalaci včetně zaškolení
Různé barevné varianty dle nabídky PAVIGYM Endurance
Lze pořídit se zabudováním do podlahy (PAVIGYM), nebo položit na již existující podlahu

DOMAFIT FITNESS, s.r.o. – dovozce pro ČR a SR

Délka: 770 cm
Šířka: 90 cm
Výška: 0,7 cm
Váha: 30 kg
Nosnost: 150 kg
Programy: Ano
Programy - vlastní nastavení: ano
Vlhké prostory: Ano
Voděodolný: Ano
Barva: PAVIGYM Endurence
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist