Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

Interaktivní podlaha

interaktivni-podlaha-pavigym Nyní můžete proměnit podlahy ve Vašem fitness studiu, nebo funkční zóně na něco nového. něco originálního a nevšedního. PAVIGYM 3.0 přichází s novou technologií a s novým chápáním podlahy jako podstatného prvku ve Vaší funkční zóně. Budoucnost podlahy do fitness je v interakci s klientem. V tom, že je sportovec během tréninku vedený podlahou ke správnému provádění cviků.

Koncept stojí na kombinaci popularity funkčního tréninku a moderních technologií. PAVIGYM THREE TO POINT nabízí podlahu se senzory, které zajišťují interakci s klientem. Podlahové čtverce jsou vybaveny LED osvětlením, které vede dle zvoleného cvičebního programu sportovce ke správnému odcvičení tréninkové dávky.

Aplikace umožňuje zvolit nespočet tréninkových variant, které cílí na rozvoj dynamiky, síly, výbušnosti, koordinace, nebo na trénink kardiovaskulárního systému. Aplikace obsahuje varianty tréninků, které výše zmíněné prvky kombinují a navíc dává možnost vytvořit si vlastní programy na míru Vaší klientele. Cvičební plán můžete snadno sladit s vlastním play-listem a barevně sladit i diody s interiérem fitness studia. Systém PAVIGYM 3.0 tak přináší nový impulz pro funkční zónu a nabízí nevšední způsob, jak zpestřit cvičení Vašim klientům
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist