Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

Homepage » Produkty » FUNKČNÍ ZÓNY - nezbytné pro Vaše fitness

FUNKČNÍ ZÓNY - nezbytné pro Vaše fitness

FUNKČNÍ ZÓNY - nezbytné pro Vaše fitness Funkční zóny
Funkční zóny jsou v poslední době největším trendem všech moderních i profi fitness. Cvičenci mohou používat pro cvičení ve funkčních zónách nejrozmanitější produkty pro funkční trénink tak, aby cviky a pohyby na jejich těle spolupracovaly co nejlépe. Také mohou cvičit bez náčiní, dle vyznačených zón, které definují cvičební plán. Funkční zóna přináší nové možnosti cvičení s vlastním tělem. Nejrozšířenější je cvičení s powerbagem, kettlebelem, medicinbalem nebo na závěsných systémech typu MILO KIT nebo TRX. Funkční trénik je ideální cvičební program pro to, aby naše tělo dobře fungovalo.

Funkční trénink
Funkční trénink je dnes velmi často užívané spojení pro převratný druh cvičení, který je zdravý, efektivní a trendy. Ačkoliv se to na první pohled nemusí zdát, nejedná se o nic nového. Již v dávné historii antičtí siláci zvedali těžká břemena ze země nad hlavu, přemisťovali kameny, shýbali se atd. Lidské tělo je stvořeno proto, aby se takto přirozeně hýbalo. Funkční trénink nás jen na takovouto zátěž lépe připravuje a zlepšuje naše pohybové vlastnosti, které díky součásnému sedavému způsobu života jsou na velmi špatné úrovni. Je to dáno moderním životním stylem, který nás přímo předurčuje k degenerativní ochablosti svalů, horním a dolním skříženým syndromům a mnoha dalším problémům, které s tím přichází.

Funkční trénink si můžete libovolně upravovat a dosáhnout tím přesně takových cílů, které jste si vytičili. Ať už shození přebytečných kilogramů nebo naopak nabrání svalové hmoty, zlepšení koordinace pohybů a celkové motoriky, či tvarování a rýsovaní jednotlivých partií těla.

K většině pomůcek pro funkční trénink si můžete objednat i karty nebo DVD s detailním popisem cviků! Je zde detailně popsáno a názorně předvedeno, jak co nejexektivněji cvičit s powerbagy, milokity i kettlebely!


< zpět
 
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist