Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

Funkční zóna PAVIGYM SPRINT AREA TOP 1 Funkční zóna PAVIGYM SPRINT AREA TOP 2 Funkční zóna PAVIGYM SPRINT AREA TOP 3
Výrobce PAVIGYM
Kód zboží 118.500
Dodací lhůta Na dotaz
CharakteristikaGarance
Funkční trénink se v poslední době začíná stávat fenoménem. Přesto, že se v podstatě jedná o nejstarší způsob, jakým lidé cvičí své tělo, za poslední roky nabývá na oblibě. Zákazníci rádi slyší na možnost cvičení s vlastní váhou a to je také důvod, proč Pavigym přichází s komplexním řešením funkčních zón v komerčních posilovnách a sportovních klubech. Motivační překážková funkční zóna Pavigym sprint area je vhodná pro každé fitness, nabízí možnost kombinovat silová cvičení s cviky, které zvyšuji dynamiku. Pestré barvy a příjemný povrch je dobrým základem pro Vaši funkční zónu.

Tento povrch nabízí různé variace cviků, a možnost pracovat na komplexním rozvoji pohybové ústrojí každého jednotlivce. Podlaha má velice příjemný povrch, který je odladěn tak, aby sportovec mohl pohodlně cvičit a nehrozilo mu riziko úraz. Plocha neklouže, nezatěžuje nadměrně klouby a je snadná na instalaci

Funkční zóna Pavigym Sprint area top je perfektní řešení pro trénink výbušnosti. Díky označeným čtvercům snadno změříte uběhnutou vzdálenost, pestré barvy zpříjemní trénink a zvýší atraktivitu fitness centra. Na funkční zóně můžete provádět silový trénink zábavnou formou, měnit tempo a směr, trénovat sprinty, skoky a mnohé další. Klient zde efektivně kombinujete rychlost, obratnost a silový trénink.

Nabízíme dvě varianty:
• Čtverce zabudované přímo do podlahy
• Čtverce položené na stávající podlaze - Naleznete v alternativní produktech

Technická data
Velký výběr atraktivních barev, které lze sladit s jakýmkoli typem interiéru.
11ks čtverců COMBI 90 x 90 cm, tl.7mm

DOMAFIT FITNESS, s.r.o. – dovozce pro ČR

Délka: 990 cm
Šířka: 90 cm
Výška: 0,7 cm
Vlhké prostory: Ano
Voděodolný: Ano
Norma: EN 12501-1
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist