Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

Funkční trénink - Multifunkční konstrukce Tuff Stuff CE2000
Funkční trénink - Multifunkční konstrukce Tuff Stuff CE2000
Multifunkční konstrukce Tuff Stuff CE2000 Multifunkční konstrukce Tuff Stuff CE2000 - 1 Multifunkční konstrukce Tuff Stuff CE2000 - 2
Výrobce TUFF STUFF
Kód zboží CE-2000
Dodací lhůta Na dotaz
CharakteristikaGarance
Multifunkční konstrukce pro funkční trénink od společnosti Tuff Stuff, to je jedním slovem revoluce! Konstrukce je kompletně vyrobena na půdě USA z těch nejkvalitnějších materiálů. Nová série Vám přináší netušené možnosti v podobě různých modulů, ze kterých lze konstrukci sestavit a poskládat dle potřeba vašeho fitness klubu. Jednotlivé designově perfektně zpracované prvky snesou ta nejpřísnější měřítka. Nejedná se zde o designe vytvořený "pro oko", každý modul je funkční, nastavitelný dle potřeb uživatele, jedná se opravu o změnu v chápání toho, jak lze v posilovně pracovat.

CE2000 je ideální konstrukcí, která může vytvořit jádro vašeho fitness centra, či posilovny. Je vhodná pro amatéry, stejně jako pro profesionální atlety a je vhodným řešením pro zpřístupnění moderních trendů v posilování ve vašem fitness. S touto multifunkční tréninkovou stanicí je možné vymýšlet a kombinovat prakticky neomezené množství cviků a jejich alternativ. Nabízí se zde samozřejmě i možnost kruhového tréninku, který si získává čím dál více na oblibě. Díky centralizaci a výrazné prostorové úspoře lze posilovací stanici snadno umístit i do menších a středních posiloven.

Výhodou této konstrukce pro funkční trénink od společnosti Tuff Stuff je její, již dříve zmíněná, variabilita. dále pak pevnost, pružnost a odolnost, což jsou vlastnosti, kterými obecně disponují všechny produkty této firmy, která se pyšní více, jak dvacetiletou tradicí. Systém pak disponuje typickými výhodami funkčního tréninku, především menší zátěží pro klouby, vysokou variabilitou cviků s hospodárností k prostoru.

Technická data
Multifunkční konstrukce Tuff Stuff zahrnuje:

Výškově nastavitelné kruhy
Žebřík
Odkládací prostor pro zátěže
Posilovací modul s trny a ochranou
Sedadlo
Polohovatelná tyč na přítahy a tlaky


Kettlebells, medicinballs, provazy ani jiné doplňky nejsou součástí samotné konstrukce CE2000 a je třeba je doplnit samostatně!


GARANCE:
10 Let: Všechny nosné rámy a svary
1 Rok : Děrované desky a řemenice
6 Měsíců : Koncovky, plastové krytky, nylonové pásy, kroužky a všechno vybavení

Délka: 208 cm
Šířka: 449 cm
Výška: 297 cm
Váha: 492 kg
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist