Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

Rychle navrhneme grafické řešení Vašeho fitness ve 2D i 3D. Více informací zde »

Funkční trénink

Funkční trénink se stal trendem posledních let. S plochou pro funkční trénink počítá v podstatě každý nový projekt. Dokonce i mnohá zavedená fitness centra a posilovny přemísťují posilovací stroje a reorganizují posilovnu tak, aby jej mohli zavést. I když funkční trénink ve zkutečnosti není vůbec nic nového, protože tímto způsobem jsme cvičili mi i naši předci řadu let, v dnešní době nabývá opět na síle. Zkušení trenéři, kteří většinou nabyli zkušenosti i v oblasti fyzioterapie, chtějí pro své klienty maximální užitek. Cílem funkčního tréninku není zdokonalit, nebo posílit nějaký konkrétní sval, nebo zvýšit jeho objem. Podstata je v rovnoměrném zpevňování celého těla, v navyšování dynamiky a ve využití vlastních tělesných dispozic k tomu, aby se tělo sportovce postupně zpevňovalo. Funkční trénink lze definovat jako pohyb, nebo cvičení, které nám umožňuje plnit úkoly výkonněji a účinněji.

Funkční zóna je platformou pro mnoho funkčních tréninků. Ať už se bavíme o tréninku s vlastním tělem, nebo posilování s náčiním a nářadím, nebo se speciálními posilovacími stroji, funkční zóna by měla být samostatná oblast fitness centra. Stejně jako zóna pro silový trénink, cardio zóna, sál pro skupinová cvičení, nebo bojové sporty, i zóna pro funkční trénink má svá specifika. Základem je kvalitní povrch, který zároveň tvoří předlohu pro různé cviky. Dále potřebujete vybavení pro funkční trénink, mezi které spadaji mimo jiné Kettlebels, Powerbags, Medicineballs a mnoho dalších. Toto vybavení u nás naleznete zejména od výrobce JORDAN FITNESS, který patří mezi globální jedničky na trhu doplňkového vybavení pro fitness

Cviková variabilita je hlavním důvodem, proč si trenéři a sportovci oblíbily tento způsobe tréninku. Jeho ohromnou výhodou je i fakt, že se při tréninku ve funkční zóně dá pracovat i skupinově. Na paměti by však mělo být i to, že funkční trénink je náročnější na techniku a na správné provedení cviku. Jedná se tedy o cvičení, které u začínajících sportovců potřebuje dohled

Další informace

Kompletní nabídku fitness vybavení pro velkoodběratele a zájemce o realizaci fitness centra naleznete v kategorii Funkční trenink.
 

O FITBAU s.r.o.

FITBAU s.r.o. navazuje na úspěšnou dvacetiletou tradici firmy DOMAFIT FITNESS s.r.o.

O FITBAU s.r.o. V polovině roku 2013 byla založena nová společnost - FITBAU, s.r.o., která navazuje na úspěšnou dvacetiletou tradici firmy DOMAFIT FITNESS s.r.o.! Specializovaná firma DOMAFIT FITNESS, s.r.o. bude dále působit na trhu s vybavením pro domácí posilovny a jako exportér zboží IMPULSEFITNESS a TUFF STUFF do dalších zemí střední a západní Evropy.

Činnost vybavení veřejných - profesionálních posiloven, posiloven pro hotely a sportovní kluby nyní přebírá nový subjekt FITBAU, s.r.o., který se úzce specializuje na komplexní řešení vybavení prémiových klubů, sportovních center, veřejných a hotelových posiloven. Ve firmě působí pracovníci s mnohaletými zkušenostmi v oboru. V kombinaci s kvalitními produkty, zejména Made in USA, lze očekávat, že zákazníci budou s výsledky práce FITBAU, s.r.o. spokojeni.

Na internetových stránkách, na kterých se právě nyní nacházíte, naleznete průřez sortimentem a službami, které Vám firma FITBAU, s.r.o. ráda pro vybavení Vašeho klubu či posilovny poskytne:

• zaměření skutečného prostoru pro Váš záměr, konzultace
• návrh řešení podlah v návaznosti na využití jednotlivých zón nebo místností
• návrh rozmístění strojů ve 2D a 3D na nejmodernějším programu, který byl pro projekci fitnesscenter vyvinut
• zohlednění všech vašich připomínek a kritérií, finalizace projektu
• realizace nové posilovny, dodávka i montáž
• revitalizace současné posilovny nebo kardiozóny
• dohoda o provedení záručního a pozáručního servisu

Máte-li zájem o vybavení Vašeho fitness ve vysoké kvalitě, budeme se těšit na Vaši návštěvu u nás, nebo rádi přijedeme k Vám .

FITBAU, s.r.o. • Karlovarská 106 (vjezd z ulice Lidická) • 252 61 Jeneč u Prahy

Tel.: +420 220 981 452 • gsm: +420 724 500 960 • gsm:+420 724 884 871
e-mail: info@fitbau.cz • URL: www.fitbau.cz • www.profi-fitness.cz

Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist