Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

Homepage » Reference 2 » Fitness KOTVA

Fitness KOTVA

Komplexní realizace prestižního fitness v Praze

Fitness KOTVA Fitness Kotva Praha 1 je jednou z našich nejkvalitnějších realizací. Záměr investora bylo vytvořit moderní fitness centrum v centru města. Skladbou strojů mělo fitness centrum oslovit co nejširší spektrum klientů. Základními požadavky na posilovací stroje byla jednoduchá obslužnost s minimálními nároky na údržbu a jejich bezchybný provoz. Další prioritou zadavatele bylo najít dostatečně silnou a prestižní značku, se kterou by spojil a zároveň podpořil jméno a brand svého fitness klubu. Investor od svého dodavatele požadoval několikaletou zkušenost s realizacemi fitness center a komerčních posiloven tak, aby mohl investorovi poskytnout profesionální servis, který nespočíval jen v samotném návrhu a rozmístění vybavení, ale především v následném záručním a pozáručním servisu na profesionální úrovni.

Právě zkušenost a schopnost zpracovat zakázku pro Fitness KOTVA od počátečního 2D návrhu, přes vypracování 3D konceptu až po následné dodání a instalaci cardio a posilovacích strojů spolu se zbytkem vybavení posilovny (včetně podlah) rozhodlo v náš prospěch. Investor se rozhodl pro stroje značky CYBEX. Na této značce je podstatné, že se jedná o globálně známý brand profesionálního fitness vybavení který je kompletně vyráběn v USA, kde je zastoupen v top fitness řetězcích, univerzitách i americké armádě. Díky tomu se klient zařadil na referenční seznam společnosti CYBEX vedle nejprestižnější kluby světa. Klienta značka zaujala i pro kvalitní funkční design a unikátní biomechaniku jednotlivých posilovacích strojů. Investor si dobře vykalkuloval, že počáteční vyšší investice se mu vyplatí a časem vrátí díky nadstandardním zárukám, které CYBEX poskytuje a také díky spokojeným klientům, kteří se do klubu budou vracet. Heslo firmy CYBEX: „myslete na zdraví svých klientů“ se tak v praxi ukázalo jako velmi důležitý aspekt celé koncepce klubu FITNESS KOTVA, díky kterému se vymezil proti konkurenci a nabídl svým klientům jedinečný klub, v krásném prostoru s vybavením na prémiové úrovni.

Posilovna je dimenzována tak, aby bez problému pokryla členskou základnu 1500 sportovců. Pro realizaci byly vybrány posilovací stroje CYBEX ze série Free weight, VR3 a Jungle Gym. Po podrobných konzultacích s naším zákazníkem jsme v rámci tohoto fitness centra vypracovali 6 zón:

Zóna s Cardio trenažéry
Tato zóna je vybavena produkty společnosti CYBEX, která patří mezi hlavní globální inovátory tohoto odvětví v rámci profesionálního vybavení. Zóna je vybavena ARC trenažéry, běžeckými trenažéry, recumbenty, ergometry ze série 750. Dále je doplněna o veslařské trenažéry značky FIRST DEGREE spolu s mlýnky. Níže si můžete prohlédnout nejnovější modely. které máme v nabídce.

ARC Trainer 770AT
Běžecký trenažér 770T
Recumbent 770R
Ergometr 770C
Veslařský treanžér E520
Mlýnek E620

Zóna s protisměrnými kladkami
Zóna je postavena na produktu Jungle Gym a nabízí komfortní prostor pro cvičení. V této zóně může cvičit současně více osob, variabilitu možných cviků zvyšují volitelné adaptéry, které dodáváme od společnosti JORDAN FITNESS. Tato zóna je vhodná i pro kruhové tréninky a perfektně vyhovuje širší skupině sportovců od těch začínajících až po velice pokročilé.

Jungle Gym
Adaptéry Jordan Fitenss


Zóna pro jednopozicová stanoviště
Část posilovny, která je vždy, jak po vizuální, tak i po funkční stránce, jádrem posilovny. Posilovací stroje VR3 kombinují zajímavý vzhled, pohodlí, snadné ovládání a vysokou výkonnost. Stroje VR3 jsou velice snadno nastavitelné. Design je u této série koncipován v duchu efektivního hospodaření s prostorem na co nejmenší ploše. To je i důvodem, proč se produktová řada VR3 výborně uplatňuje v moderních fitness centrech.

VR3


Zóna pro volné váhy
Tuto část posilovny rádi využívají zkušenější sportovci, kteří současně tvoří i velikou část stálé klienteli každého fitness. Pohodlí těchto sportovců a dobrý pocit z práce na strojích z kategorie Free Weight je tedy jasně jedním ze základních kamenů pro úspěch, to si zadavatelé z Fitness KOTVA dobře uvědomili. Tato zóna je vybavena profesionálními stroji od poslečnosti CYBEX, které jsou instalovány na podlahu od psolečnosti SPORTEC. Jedná se o velice odlnou podlahu, která bez problému zvládá extrémní zatížení a provoz ve fitness.

Free Weight
Sportec


Zóna pro stretching
Jedná se o součást každé slušné posilovny, která slouží k protažení těla před a po cvičení. Zónu jsme vybavily produkty od společnosti JORDAN Fitness, která dodává kvalitní doplňky pro posilovny a fitness studia. Podlahu pro tuto zónu jsme zvolili od společnosti PAVIGYM, protože se jedná o velice kvalitní řešení odolné proti vlhkosti a zatížení. Podlahy Pavigym disponují prvky pro funkční trénink, díky čemuž opět koncept této zóny získává přidanou hodnotu.

Pavigym
JORDAN - Pro studia


Zóna funkční trénink
Funkční trénink se stal fenoménem posledních let. S plochou pro funkční trénink dnes už v podstatě musí počítat každý nový projekt. Dokonce i mnohá zavedená fitness centra a posilovny přemísťují posilovací stroje a reorganizují posilovnu tak, aby jej mohli zavést. Funkční zóna je jakousi platformou pro pokud možno co nejvíce variant funkčních tréninků. Ať už se bavíme o tréninku s vlastním tělem, nebo posilování s náčiním a nářadím, nebo se speciálními posilovacími stroji, funkční zóna by měla být samostatná oblast fitness centra. Základem je kvalitní povrch, který zároveň tvoří předlohu pro různé cviky. Dále potřebujete vybavení pro funkční trénink, mezi které spadaji mimo jiné Kettlebels, Powerbags, Medicineballs a mnoho dalších.

JORDAN Fitness
PAVIGYM ?< zpět
 

Fitness studio KOTVA

FITNESS KOTVA se rozšiřuje o dva multifunkční sály

Fitness studio KOTVA FITNESS KOTVA se rozšiřuje o druhou část fitstudio KOTVA, přibližně na 1.000 m2. Vznikly dva sály - multifunkční sál, CrossTraining sál, dále dvě solné jeskyně, finská sauna, parní sauna, privátní vířivka, express office s internetem a dětský koutek.

Na projektu jsme spolupracovali od samého začátku, připravili jsme opět 2D a 3D vizualizace pro CrossTraining sál. Který jsme řešili jak po designové stránce, tak po stránce funkční. Na konci tak vznikl nejmodernější sál pro multifunkční cvičení v České republice. Podlahu jsme zde nainstalovali ve dvou vrstvách – první vrstva DAMTEC, pro maximální kročejový útlum. Druhá vrstva je na míru vyrobená podlaha PAVIGYM, do které jsou vytvořeny funkční zóny. Dále je zde umístěna multifunkční konstrukce CT8100E od firmy Tuff Stuff. Jedná se o velmi unikátní multifunkční stanoviště, umožňující kruhové tréninky až pro 12 osob. Dále je zde instalován multifunkční trenér BRAVO od firmy CYBEX, tento stroj umožňuje procvičení celého těla. Zároveň jsme do prostor umístily konstrukci se závěsnými systémy MiloKit, na které může současně cvičit s vlastní vahou až osm uživatelů. Je zde umístěno pět spinningových trenažérů LeMonde, které se do budoucna rozšíří na deset kusů, bude tak možné nabídnout skupinové hodiny spinningu s instruktorem. V sálu jsme zároveň instalovali celou škálu doplňků pro funkční trénink od značek JORDAN, Adidas a REEBOK. Patří mezi ně například kettlebelly, medicinbally, powerbagy, aerobic stupínky, expandéry, plyometrické desky…….atd. Do druhého, multifunkčního sálu, jsme dodávali vybavení pro skupinové hodiny, novinkou jsou například skupinové lekce LesMills. V sále naleznete BodyPump sety, aerobic stupínky, expandéry a BOSU.

Ve Fitness studiu KOTVA nově naleznete:

DAMTEC - Podkladová vrstva pod podlahu
Podlaha do funkční zóny PAVIGYM
Multifunkční konstrukce TUFFSTUFF CT8100E pro 12 osob
Multifunkční trainer Cybex BRAVO
Závěsnými systémy MiloKit
Spinningových trenažér LeMonde
Doplňky funkčního tréninku Jordan Fitness


< zpět
 
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist