Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

Homepage » Reference » ELITE Fitness Chodov

ELITE Fitness Chodov

....Elitní posilovna v Chodově u Karlových Varů

ELITE Fitness Chodov ELITE GYM AND FITNESS je jedním z nejmodernějších sportovních a relaxačních center v Karlovarském kraji. Koncept této zbrusu nové komerční posilovny vychází z dnešních trendů. V ELITE GYM můžete pracovat s volnými váhami a dostanete dostatek prostoru pro Váš trénink s vlastní váhou těla.

Nejdříve ale zpátky na začátek. Zadavatel nás kontaktoval s tím, že potřebuje zmodernizovat Fitness centrum a přeuspořádat jej tak, aby odpovídalo dnešním požadavkům klienta. Na základě vstupní komunikace a technické dokumentace jsme připravili 3D vizualizaci projektu tak, aby bylo možné si v maximální míře představit, jak bude posilovna po přestavbě vypadat.

Poté jsme opět jednali o tom, proč a jaké stroje budou nahrazeny. Proč mají takovou polohu, jakou mají. Jak z pohledu chodu samotného provozu, tak z pohledu vytíženosti jednotlivých stanovišť, tak z dalších úhlů, která na první pohled nejsou zřetelná. Nakonec, když se podařilo vše dohodnout ke spokojenosti klienta, jsme přistoupili k samotné realizaci. Díky tomu, že společnost FITBAU s.r.o. je dovozcem všech nabízených produktů a máme proškolený tým techniků, kteří umí zboží dovést a nainstalovat, probíhala etapa realizace posilovny opravdu hladce.

Posilovnu jsme pro Vás připravili opět od podlahy. Díky tomu se můžete těšit na čisté komfortní a pohodlné prostředí, které nebude ničím rušit samotný trénink. Funkční zóna je dovybavena doplňky pro funkční trénink od Jordan Fitness. Konkrétně zde naleznete nové Sandbagy, Kettlebelly, Trampolíny, Medicinebaly, různé překážky, balanční desky a expandéry od této značky.

Silovou, free weight, část posilovny tvoří série posilovacích strojů Impulse Fitness SL, tedy posilovací stroje na kotouče. Ty jsou doplněny od silovou klec (power cage) a polohovatelné lavičky z téže série. Samotné závaží jsme zvolili od výrobce ARSENAL.

V ELITE GYM AND FITNESS naleznete :
Powerbag (Sandbag) Jordan Fitness
Kettlebell Jordan Fitness
Doplňky pro studia Jordan Fitness
Impulse Fitness SL series
Posilovací stroj IMPULSE FITNESS Full Power Rack
Posilovací stroj IMPULSE FITNESS FID Bench
Posilovací stroj IMPULSE FITNESS 45° Leg press
< zpět
 
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist