Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

Homepage » Produkty » CYBING - skupinové cvičení na trenažérech CYBEX

CYBING - skupinové cvičení na trenažérech CYBEX

CYBING - skupinové cvičení na trenažérech CYBEX CYBING je skupinové cvičení s hudebním doprovodem pod vedením instruktora na strojích CYBEX ARC Total Body Trainer.

Trenažér CYBEX ARC představuje kombinaci tří strojů v jednom. Dává možnost spalovat tuky, budovat svaly nebo zvyšovat vytrvalost, sílu a celkovou kondici. Podle nastavení úrovně náklonu bubnu se setrvačníkem se mění typ pohybu. Nízká úroveň náklonu navozuje pohyb jako při běžeckém lyžování. Střední úroveň náklonu odpovídá pohybu jako na klasickém crossovém trenažéru a při navolení vysoké úrovně náklonu dochází k pohybu jako na stepperu. Trenažéry CYBEX ARC Total Body Trainer jsou trenažéry, na kterých spálíte až o 16% kalorií více, než na jakémkoliv konkurenčním trenažéru ve stejném časovém úseku.

CYBING má velké využití a široký rozsah, důslednost ve správných polohách a vynikající biomechaniku a univerzálnost. Umožňuje docílit síly, pevnosti, vytrvalosti, úbytku váhy a zvýšení kardiovaskulárních možností efektivněji za kratší dobu.

Rozlišujeme 5 pečlivě vypracovaných cvičebních programů: Intro, Fat Burn, Interval, Fitness, Cardio. Tyto programy se liší zaměřením, zátěží a intenzitou. Základním principem je neustálé zapojení svalů dolních končetin, paží, zad a hlavně střední části těla – hlubokého stabilizačního systému. Způsob tohoto zapojení a intenzity můžeme sledovat podle tepové frekvence – podle procentuální intenzity z maximálního výkonu. Pak můžeme zvolit příslušné tréninkové pásmo podle našeho cvičebního cíle a individuální kondice.

Díky patentované dráze pohybu jsou namáhány pouze svaly. Tělo není vystaveno prudkým nárazům, tlakům ani úderům a proto dochází k minimálnímu zatížení kloubů dolních končetin. Tím je Cybing velmi účinný a zároveň velmi šetrný k pohybovému aparátu. Je vhodný jak pro vrcholové sportovce tak pro lidi s nadváhou a s pohybovým nebo zdravotním omezením. Rozmanitost poskytovaná Cybing programem znamená méně nudy a více efektivního použití se zaručenými, rychlými výsledky.

Máte-li zájem o skupinové cvičení tohoto typu, neváhejte kontaktovat Jelenu Sedlákovou z brněnského ELIFITNESS, která Vám poskytne všechny potřebné inforamce a naše firma Vám dodá potřebné zařízení.


< zpět
 
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist