Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

Cybex PRESTIGE

Nová řada profesionálních posilovacích strojů PRESTIGE™ společnosti CYBEX tvoří kompromis mezi elegantním provedením a jedinečnou funkčností. Série posilovacích strojů CYBEX Prestige je určena pro komerční posilovny a profesionální fitness kluby. Na trhu existuje mnoho společností, které vyrábí posilovací stroje na cihličky, málo která firma však o sobě může právem tvrdit, že patří mezi inovátory odvětví. CYBEX je Americká společnost, která vyznává filosofii funkčního minimalismu, ten pak prochází celým designem produktů od podstaty až po vzhled. Posilovací stoje CYBEX Prestige tak nabízí elegantní domyšlené posilovací stroje, které jsou stabilní, odolné, snadno nastavitelné a velice dobře udržovatelné. Jedná se o maximální strop ve vývoji fitness vybavení. Pokud tedy hledáte pro své klienty to nejlepší, měli byste nyní zbystřit.

Provedení a efektivita každého produktu jdou vždy ruku v ruce. Posilovací stroje CYBEX VRS kombinují zajímavý vzhled, pohodlí, snadné ovládání a vysokou výkonnost. Stroje PRESTIGE jsou velice snadno nastavitelné a i to je důvodem, proč se produktová řada VRS výborně uplatňuje v moderních fitness centrech.

Produktová řada CYBEX Prestige nabízí 21 posilovacích strojů, ze kterých lze poskládat komplexní řešení Vaší posilovny. Klientům tak nabídnete jednotnou formu silové zóny pro vlastní silový trénink. Navíc lze vzhled posilovacích strojů upravit dle vašich požadavků.

V čem jsou série VR opravdu výjimečné. Jednoduše je to napěchovaný výkon do minima prostoru. Spolehlivé, elegantní jednoduché stroje, které plní svůj účel. Nezavdají si s pohodlností s žádnou jinou sérii konkurence, možná dokonce naopak. Stroje mají prvky, jako:

Nastavitelná vačka :
Tato jedinečná Cybex technologie zaručuje, že díky synchronizaci vačky je vždy dosaženo plynulého kroutivého momentu (tlak na sval je po celou dobu pohybu stále stejný).

Twist select :
Patentovaný systém umožňuje uživateli přidání hmotnosti o 2,5 kg pouhým otočením kolečka. Uživateli tak odpadá složité přidávání přídavných závaží, systém je bezpečně skryt a nemůže tedy dojít k uvolnění a případnému odpadnutí.

Dual axis :
Sbíhající systém ramen, nebo lépe, souběžný sbíhající pohyb ramen, zaručuje výjimečnou stabilitu. Díky synchronizované vačce je zajištěn konzistentní kroutící moment (tlak na sval je po celou dobu pohybu stále stejný). Tím se maximalizuje zapojení trénovaných svalových skupin a minimalizuje negativní tlak na klouby.

Instrukce ke cvičení :
Vysoce kontrastní tříbarevný štít s jednoduchými pokyny pro uživatele. I začátečník okamžitě vidí, jak má správně provádět cvik a jaké svaly bude posilovat.
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist