Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

Cybex PLATE LOADED

Cybex Plate Loaded a Free Weight splňují vysoké standardy CYBEX po stránce bezpečnosti, funkčnosti a designu. Každý stroj z řady Plate Loaded je postaven tak, aby byl použitelný pro širokou škálu uživatelů bez rozdílu váhy, výšky a výkonnosti. Řada Plate Loaded strojů je také vyvíjena s důrazem na prostorovou nenáročnost strojů. Free Weight je komplexní řada laviček, stojanů a stanovišť pro cvičení s volnou váhou. Je navržena tak, aby vyhovovala potřebám i těch nejnáročnějších uživatelů. Každý stroj je navržen a vyroben s důrazem na dlouhou životnost při zachování čistého estetického vzhledu.

Cybex Plate loaded :

Jedná se o posilovací stroje určené pro profesionální komerční posilovny. Tak jsou konturovány i vyráběny. Snesou maximální zatížení, jsou prostorově nenáročné a snadno je umístíte do svého fitness. Kromě krásného funkčního designu, který je jistě subjektivní, disponují tyto stroje různými, na první pohled nepodstatnými prvky. Žlutou barvou je vždy vybaven prvek, který slouží k určité konfiguraci stroje. Jasná a přehledná je i možnost nastavení zátěže. Jednoduše řečeno, stroje jsou designovány tak, aby se sportovci přizpůsobily a pomohli mu tak procvičit efektivně cílovou svalovou partii, na druhé straně zde nic nepřebývá. Jedná se o minimalizmus, který se snoubí s funkčním provedením.


Cybex Free Weights :

Každá posilovna potřebuje i zónu pro volné váhy. Kulturisté, sportovci, i začínající atleti využívají v komerčních posilovnách možnosti cvičit s činkami, a využívají laviček pro cvičení s volnou vahou. CYBEX, samozřejmě nabízí komplexní řešení posilovny, tedy i včetně kategorie FREE WEIGHTS. Tato kategorie nabízí kromě standardních laviček pro posilování s činkami, i bradla, hyperextenzi, klec a military press. Lavičky jsou designovány tak, aby bylo snadné je nastavit do optimální výchozí polohy, jsou vyrobeny z odolných materiálů a to včetně polstrování, které vydrží bez problémů každodenní provoz
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist