Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

Cybex MULTIFUNKČNÍ

Komerční multifunkční posilovací stroj. Co si pod tím vlastně má člověk představit? Jedná se o stanici, které lze modifikovat moduly tak, aby na jednom stroji vzájemně mohlo cvičit více lidí, k tomu je ovšem dobré dodat, že by stanice měla nabídnout komplexní procvičení celého těla. CYBEX přichází s dvěma druhy řešení, buďto je tu JUNGLE GYM, který nabízí více stanovišť a umožňuje tak více lidem cvičit na jednom stroji současně, jedná se o řešení pro komerční fitness a je vhodný pro kruhový trénink. Druhé řešení nese označení BRAVO a nabízí pouze jedno stanoviště. To je ovšem na tolik modifikovatelné, že na něm člověk bez problémů procvičí celé své tělo a zároveň na tolik prostorvě šetrné, že se jich vejde do posilovny mnohem více.
 

Další informace

CYBEX Jungle Gym - základ pro menší fitness kluby
Představujeme Vám komplexní modulární systém Jungle Gym od Cybex. Existuje velké množství variant jak Jungle Gym sestavit podle vlastních představ a prostorových možností. Jungle Gym výrazně šetří Váš prostor ve fitness centru. Čtyři samostatné stanice lze spojit klasickými protisměrnými kladkami s dalšími cvičebními stanicemi tak, že je možné, aby v rámci malého prostoru cvičilo více uživatelů najednou. Při vysokém standardu cvičení, obslužnosti, i flexibilitě cviků na jednotlivých stanovištích. Toho lze dosáhnout při použití kvalitních materiálů a moderního funkčního designu. Dohromady lze získat cvičební stanici pro 8 a více cvičenců.

Tréninkový systém BRAVO
Cybex díky nové technologii BRAVO mění zaběhnutá pravidla funkčního tréninku! Když se podíváme na evoluci posilování, zjistíme, že ze cvičení na lavicích s kotouči a činkami se vyvinul silový trénink. Jednotlivé stroje tak zajišťovaly stabilitu a možnost práce s vysokou zátěží. Posléze nastoupil funkční trénink, jehož hlavním znakem je využívání kabelů a provazových konstrukcí. To umožnilo velký rozsah pohybů, ale zároveň omezilo zátěžové kapacity. Multifunkční stroj BRAVO dokáže propojit výhody funkčního a silového tréninku. Sportovci se již nemusí rozhodovat mezi stroji na budování síly a stroji na rozvoj dynamiky. CYBEX BRAVO je multifunkční posilovací stroj určený pro důkladné procvičení celého těla. Tato série obsahuje uživatelsky příjemné stroje, které získávají na oblibě pro svoji vysokou funkčnost a zároveň jednoduché ovládání.
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist