Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

CYBEX IFI - TOTAL ACCES

Série Total Access z produktové linky CYBEX je koncipována tak, aby umožnila procvičit, svalové partie lidem s omezeným rozsahem pohybu. Jedná se o komplexní sérii posilovacích strojů vhodnou pro komerční a zdravotní užití. Jednotlivé posilovací stroje jsou navrženy a konstruovány tak, aby umožnily posilovat zdravotně handicapovaným jedincům konkrétní svalové partie. Dále je série vhodná pro sportovce s omezenou možností pohybu a pro účely rehabilitace při potřebě znovu nabrání kýžené kondice.

CYBEX je společností, která je známá pro svojí precizní spolupráci se špičkami v oboru. Inženýři vědí pro koho konstruují své stroje a to je důvod proč jsou tolik oblíbené. Jednoduše dávají svým zákazníkům to, co od nich očekávají. Série Total access vznikla ve spolupráci s organizací IFI (Inclusive Fitness Initiative) a splňuje veškerá kritéria této sportovní organizace. IFI se zabývá právě problematikou zdravotně handicapovaných, chcete-li postižených, lidí a pomáhá při vývoji jednotlivých produktů, které jim pomáhají v každodenním životě.

Pokud tedy hledáte cestu jak rozšířit své portfólio o zákazníky z řad seniorů, zdravotně handicapovaných, nebo o lidi, kteří mají jakkoliv omezený rozsah pohybu, série Total access je pro vás vhodnou volbou.
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist