Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

Rychle navrhneme grafické řešení Vašeho fitness ve 2D i 3D. Více informací zde »

CYBEX (USA)

Cybex-vyrobce komercnich posilovacich stroju a cardio trenazeru CYBEX je společnost, která vyrábí a exportuje komerční posilovací stroje do celého světa. Když Vám představujeme amerického producenta posilovacích strojů CYBEX, představujeme Vám kvalitu, přestavujeme inovaci a více než 50 let zkušeností v oboru, 50 let vývoje a konstruování posilovacích strojů. Tato společnost vybavuje posilovacími stroji výcvikové kempy americké armády, profesionální sportovní kluby (MFL, MSL, NHL a NBA), přední světové fitness sítě (GOLDSGYM, LAGym, YMCA) a prestižní univerzity. CYBEX je inovátor na trhu, disponuje vlastními laboratořemi a výzkumným institutem, spolupracuje se špičkovými sportovci a sportovními universitami při zkoušení a inovaci konstrukčních prvků svých posilovacích strojů. CYBEX má zastoupení v 90-ti zemích světa a naše firma patří do prestižní skupiny prodejců posilovacích strojů tohoto výrobce.

Další informace

CYBEX INSTITUT

Firma CYBEX má, jako jeden z mála světových výrobců, vlastní výzkumný institut. Hlavním úkolem tohoto institutu je výzkum v oblasti biomechaniky a optimalizace všech produktů tak, aby uživatelé dosáhli při tréninku na strojích CYBEX maximálních výsledků s minimálním zdravotním rizikem. CYBEX Institut spolupracuje s velkými universitami a výzkumnými ústavy, např.: Univerita ve Wisconsinu, Atletické centrum Overland Park, Universita v Massachusetts, atd. Tito externí partneři provádějí nezávislé testy výrobků CYBEX a je tedy dosaženo maximální objektivity výsledných informací. Informace získané a později prověřené Institutem jsou bezprostředně aplikovány do výroby a CYBEX se tak stává lídrem v oboru. CYBEX vždy přichází s inovativními řešeními, které ostatní výrobci později napodobují. Společnost CYBEX prosazuje i svou filozofii „funkce nad formou“, protože zdraví a výsledky uživatelů jsou pro CYBEX na prvním místě.

CYBEX TOTAL ACCESS - stroje s označením IFI

IFI je mezinárodní organizace, sdružující výrobce, vyrábějící své výrobky pro zdravotně postižené spoluobčany. Linii posilovacích strojů CYBEX TOTAL ACCESS mohou k tréninku používat jak zcela zdraví cvičenci, tak i cvičenci s fyzickými omezeními. Na stejných posilovacích strojích tedy vedle sebe mohou cvičit všichni, pro které je sport nedílnou součástí života, ať už mají jakýkoliv handicap…V roce 2008 získala firma CYBEX ocenění od mezinárodní organizace IFI za přínos v oblasti fitness výrobků pro handicapované spoluobčany. Posilovací stroje pro postižené spoluobčany rovněž naleznete na tomto našem webu.
 

O FITBAU s.r.o.

FITBAU s.r.o. navazuje na úspěšnou dvacetiletou tradici firmy DOMAFIT FITNESS s.r.o.

O FITBAU s.r.o. V polovině roku 2013 byla založena nová společnost - FITBAU, s.r.o., která navazuje na úspěšnou dvacetiletou tradici firmy DOMAFIT FITNESS s.r.o.! Specializovaná firma DOMAFIT FITNESS, s.r.o. bude dále působit na trhu s vybavením pro domácí posilovny a jako exportér zboží IMPULSEFITNESS a TUFF STUFF do dalších zemí střední a západní Evropy.

Činnost vybavení veřejných - profesionálních posiloven, posiloven pro hotely a sportovní kluby nyní přebírá nový subjekt FITBAU, s.r.o., který se úzce specializuje na komplexní řešení vybavení prémiových klubů, sportovních center, veřejných a hotelových posiloven. Ve firmě působí pracovníci s mnohaletými zkušenostmi v oboru. V kombinaci s kvalitními produkty, zejména Made in USA, lze očekávat, že zákazníci budou s výsledky práce FITBAU, s.r.o. spokojeni.

Na internetových stránkách, na kterých se právě nyní nacházíte, naleznete průřez sortimentem a službami, které Vám firma FITBAU, s.r.o. ráda pro vybavení Vašeho klubu či posilovny poskytne:

• zaměření skutečného prostoru pro Váš záměr, konzultace
• návrh řešení podlah v návaznosti na využití jednotlivých zón nebo místností
• návrh rozmístění strojů ve 2D a 3D na nejmodernějším programu, který byl pro projekci fitnesscenter vyvinut
• zohlednění všech vašich připomínek a kritérií, finalizace projektu
• realizace nové posilovny, dodávka i montáž
• revitalizace současné posilovny nebo kardiozóny
• dohoda o provedení záručního a pozáručního servisu

Máte-li zájem o vybavení Vašeho fitness ve vysoké kvalitě, budeme se těšit na Vaši návštěvu u nás, nebo rádi přijedeme k Vám .

FITBAU, s.r.o. • Karlovarská 106 (vjezd z ulice Lidická) • 252 61 Jeneč u Prahy

Tel.: +420 220 981 452 • gsm: +420 724 500 960 • gsm:+420 724 884 871
e-mail: info@fitbau.cz • URL: www.fitbau.cz • www.profi-fitness.cz

Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist