Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

Crossový trenažér LifeSpan E3i s náklonem 1 Crossový trenažér LifeSpan E3i s náklonem 2 Crossový trenažér LifeSpan E3i s náklonem 3 Crossový trenažér LifeSpan E3i s náklonem 4
Výrobce LifeSpan
Kód zboží E3i
Dodací lhůta Na dotaz
CharakteristikaGarance
Eliptický crossový trenažér LifeSpan E3i je jedním z nejvybavenější domácích trenažerů ve své cenové třídě. Trenažér má velice stabilní konstrukci, která umožňuje použití stroje i robustnějšími sportovci do hmotnosti 170 kg. Samozřejmostí trenažeru je podsvícený display s 19 cm úhlopříčkou. Ten přehledně zobrazí veškeré průběžné výsledky. Pokud máte zájem, snadno jej můžete synchronizovat přes bluetooth s Vaším smartphonem a průběžně si tak zaznamenávat výsledky svých tréninků.

Tento domácí cardio trenažér vás příjemně překvapí svými vlastnostmi. Trenažer nabízí 20 úrovní odporu, které jsou generovány na bázi indukčního 17 kg setrvačníku. Velkou konkurenční výhodou je druhá možnost regulace zátěže i samotného způsobu tréninku. Crossový trenažér LifeSpan E3i dokáže měnit náklon samotné elipsy. Díky dalším 20 úrovním náklonu získáváte ohromnou variabilitu co do možnosti zvolit si optimálně zátěž. Navíc si můžete lépe volit mezi klasickým cardio tréninkem, nebo případným intervalovým tréninkem.

Snímače tepové frekvence jsou zabudované do madel cardio trenažéru. Jsou citlivé, dobře čtou kontakt ruky a pomáhají přesněji vyhodnocovat průběh tréninku. Během cvičení můžete pozorovat podsvícený display. Ten průběžně zobrazuje dosažené hodnoty - čas, rychlost, spálené kalorie, úroveň odporu a náklonu stroje, tepovou frekvenci, vynaloženou energii ve wattech, počet otáček za minutu a samozřejmě odhad spálených kalorií za hodinu.

Trénink můžete vést dle svého, LifeSpan E3i samozřejmě nabízí volný režim, kdy pouze naskočíte a začnete trénink bez zvoleného programu. Trenažér však nabízí i 19 přednastavených programů. Konkrétně tu máme 2 programy pro dosažení cílené tepové frekvence vhodné pro efektivní trénink a posilování srdce. Dále máte k dispozici 5 programů zaměřených na spalování tuků, 7 variant tréninku pro budování svalů a tvarování postavy. Dalších 5 programů cílí na kondiční cvičení a na závěr máte možnost si 2 programy definovat dle vlastní potřeby.

Možná si říkáte, proč je těch programů tolik? Pokud to myslíte s tréninkem vážně, musíte cvičit pravidelně. Pokud budete stále cvičit stejně, tělo si na zátěž zvykne a přizpůsobí se jí. Programy vám otevírají možnosti, jak zpestřit svůj trénink sobě i svému tělu. Vedou vás ke smysluplnému cvičení a zároveň díky tomu, že jich střídáte větší množství, cvičíte opravdu efektivněji. Protože tělo překonává stále nové výzvy a víc se vydá.

LifeSpan E3i nabízí podporu pro bluetooth, pokud si chcete porovnávat své výsledky, nebo podrobněji sledovat svůj posun ve fyzičce - není nic snadnějšího. Přijímač podporuje Active Trac, který bezdrátově zachycuje průběh tréninku do vašeho mobilního zařízení. Aplikace podporuje operační systémy Andorid a iOS. Trenažér navíc disponuje držákem na mobilní zařízení a USB portem, díky kterému jej můžete v průběhu cvičení nabíjet.

Crossový trenažér LifeSpan E3i se vám přizpůsobí. Jedná se o skvělý cardio trenažér, který je designován pro náročné sportovce. Jedinečný trenažér z produktové linky společnosti LifeSpan je designován a konstruován pro trh USA, můžete si být jistí, že splňuje ty nejvyšší nároky, které klade západní trh.

KLÍČOVÉ CHARAKTERISTICKÉ VLASTNOSTI E3i:
Prestižní Americká značka LifeSpan
ZÁRUKA 10 LET na rám
Robustní konstrukce připravená i pro váhově náročnější sportovce do 150 kg
20 úrovní odporu a 20 úrovní náklonu
Zdvojená masivní pojezdová kolečka u lyžin
Záznam průběhu vašich tréninku na USB, lze nabíjet mobil¨ní zařízení
Propojitelný přes Bluetooth s mobilním zařízením (Andorid a iOS)
Přehledný display (19 cm úhlopříčka) zobrazuje v jeden okamžik : Program, čas, tepovou frekvenci, rychlost, náklon, vzdálenost, kalorie a další
Barevný LCD display
19 volitelných programů + možnost 2 vlastních programů a Quick Start

Technická data

Veškeré výsledky v mobilní aplikaci : Patříte mezi ty sportovce, kteří mají rádi svůj průběh tréninků pod kontrolou? Baví vás si analyzovat data ze cvičení, nebo se jenom hecujete mezi přáteli? Cardio trenažéry LifeSpan lze synchronizovat s vaším mobilním zařízením. Ať už používáte produkty Apple, nebo vaše zařízení patří do rodiny Android, není nic snazšího, než i stáhnout aplikaci Active Trac.Jednoduše pak synchronizujete data se svým běžeckým pásem. Díky aplikaci můžete porovnávat data z tréninků a zaměřit se tak na dosažení lepších výsledků. Pro synchronizaci je nutné pořídit LifeSpan Bluetooth adapter.


Vyváženost pohybu je základ : V průběhu tréninků se často stává, že sportovci "nadržují" svým silnějším částem těla. Děje se tak nevědomky, jednoduše tak ulevují těm svalům, které nejsou tak dobře vyvinuty. COREBALANCE TECHNOLOGY je patentovaná technologie LifeSpan, která umožňuje tyto rozdíly snímat a vyhodnocovat. Tento cardio trenažér vám na display zobrazí informaci o tom, jak zabíráte a zda se cvičení odehrává v rovnováze. Tímto způsobem lze předcházet nepříjemným chornickým zraněním a zároveň rovnoměrně posilovat celé tělo.


Nastavte si trénink podle potřeby : Crossový trenažér LifeSpan disponuje možností nastavit si 20 úrovní odporu. Od většiny konkurence se však liší možností nastavit si i 20 úrovní náklonu. Pokud hledáte cardio trenažér, který je vhodný pro trénink problémových partií (stehna, hýždě...), nyní jste na správném místě. LifeSpan disponuje computerem, který nabídne až 21 programů pro trénink, zde využívá i náklonů pro intenzivní silové varianty tréninků.


Ergonomie pohybu: Crossové trenažéry LifeSpan jsou designovány tak, aby byly maximálně efektivní a přínosné pro své uživatele. Celý pohyb je koncipován tak aby se odehrával v maximálním souladu s ergonomií těla. Délka kroku 50 cm, Q-úhel během pohybu pedálu, tichá a hladká dvojitá pojezdová kola tomu napomáhají.Displej:

Čas
Tepová frekvence
Otáčky za minutu
Rychlost
Výkon ve wattech
Cílové kalorie
Spálené kalorie
Core Balance
Úroveň náklonu
Úroveň odporu
Zvolený program


Programy:

2 programy na cílenou srdeční frekvenci
5 programů pro snížení hmotnosti
7 programů pro tvarování postavy a posilování
5 programů na kondiční cvičení
2 programy nastavitelné dle vlastní specifikace

DOMAFIT FITNESS, s.r.o. – dovozce pro ČR a SR

Přepravní kolečka: Ne
Napájení - tužkové baterie 2 x 1,5AA: Ne
Napájení - el. přípojka trafo 230V/50Hz: Ne
Programy HRT: Ne
Polohovací sedák: Ne
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist