Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

 
Výrobce CYBEX
Kód zboží SPARC-50A1
Dodací lhůta Na dotaz
CharakteristikaGarance
Zboží již není dostupné.

Crossový trenažér CYBEX SPARC je tu pro váš crossfitový trénink. Tento unikátní cardio trenažer nabídne vašim klientům komplexní trénink. Trenažér je vhodný pro intervalové tréninky během kterých sportovci současně posilují svaly na horní i spodní polovině těla. Efektivně spalují tuky na nepříjemných místech jakými může být například hýžďové svalstvo - na stroji tak klient učinně tvaruje postavu. Trénink na SPARCu zároveň posiluje cardio-vaskulární systém, díky čemuž se zvyšuje výdrž a vytrvalost sportovce. Cvičení tak pro každého přináší skvělý poměr mezi vynaloženým časem, úsilím a výsledky.

Důležitým aspektem hovořícím pro výběr crossového trenažéru CYBEX SPARC je i fakt, že výhledově bude právě tento typ trenažerů trendem. Ve světě fitness patří společnost CYBEX dlouhodobě mezi absolutní špičku v inovacích. Díky tomu profesionální sportovní kluby, americké vysoké školy a dokonce i armáda odebírají trenažery i posilovací stroje této společnosti. Cardio trenažér SPARC vyvinula společnost Cybex na základě zpětné vazby od svých partnerů. Za zmínku stojí i fakt, že podle ACSM a jejich globální studie jdou trendy pro rok 2015-20 cestou intervalových tréninků. Zájem o tento typ tělesné přípravy raketově stoupá na popularitě a to povede i k dlouhodobé poptávce ze strany klientů. Když se na trend intervalových trénink a crossfitu připravíte, máte šanci oslovit spoustu sportovců získat si tak loajální klientelu.

Ptáte se, co odlišuje CYBEX SPARC od ostatních crossových trenažerů? Na první pohled je zde evidentní osobitý design. Ve většině společností se pod pojmem „design“ schovává představa o barvě stroje a jeho oplastování, v Cybexu na to koukají jinak. Nejde o vzhled, ale o funkci, už první kontakt se stojem vás přesvědčí. Když k trenažeru přistoupíte, okamžitě víte co máte dělat, neskutečně jednoduché ovládání umožní vašim klientům okamžitě začít trénink. Nemusí nic nastavovat, prostě jenom začnou trénovat. SPARC trainer je navržen biomechanicky tak, aby byl maximálně ohleduplný ke kloubům a respektoval pohybový aparát sportovce. Zvláště šetrný je ke kolenům, což oceňují především profesionální sportovci. Na trenažeru CYBEX SPARC může trénovat úplný začátečník, stejně jako profesionální hvězda amerického fotbalu.

Unikátnost trenažeru spočívá v tom, že zátěžový odpor vzniká na bází odporu vzduchu. Toto řešení je až překvapivě tiché a elegantní. Díky tomu trenažér plynule reaguje na výkon sportovce. Trenažér nemusí být připojen do elektrické sítě, můžete jej o to snáze umístit do vaší posilovny. SPARC nabízí 2 režimy provozu. Kruhový mód pro rychlý pohyb, vysoký intervalový výkon trvající maximálně minutu. Případně Intervalový mód, který počítá s delší dobou cvičení a nižší mírou intenzity pro trénink výdrže. Ruční nastavení náklonu umožňuje tři úrovně.

Technická dataVideo
• Crossový trenažer SPARC pro intervalové tréninky
Cardio trenažér vhodný pro cross-fit
• Sportovec zároveň spaluje tuky, posiluje svaly, oběhovou soustavu, zvyšuje výdrž a vytrvalost
• Odpor na bází vzduchového odporového bubnu
• Pevná a stabilní konstrukce
• Funkční design nepotřebuje elektrický proud
• Pokročilá biomechanika pro přirozený pohyb během cičení
• Dokonale plynulý pohyb vůči odporu
• Jednoduché ovládání pro okamžitý trénink
3 úrovně náklonu - 0%, 6% a 12%
10 Úrovní odporu v intervalu 0-1000 watů (cca po 100 waech)
• Náklon zintenzivňuje odpor o dalších 0-400 watů

• Splňuje normy :
- ETL UL1647
- ASTM
- EN 957
- CSA
- FCC Class B
- CE Low
Voltage, EMC and RoHS Directives

Délka: 180 cm
Šířka: 88 cm
Výška: 154 cm
Váha: 129 kg
Nosnost: 180 kg
Přepravní kolečka: Ano
Polohovací sedák: Ne
Polohovací opěra zad: Ne
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist