Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

Bosu - BOSU® Elite - balanční podložka 1 Bosu - BOSU® Elite - balanční podložka 2 Bosu - BOSU® Elite - balanční podložka 3 Bosu - BOSU® Elite - balanční podložka 4 Bosu - BOSU® Elite - balanční podložka 5
Výrobce BOSU
Kód zboží BOSU Elite
Dodací lhůta Na dotaz
CharakteristikaGarance
BOSU® je zkratka pro „both sides up“. BOSU ELITE Balance Trainer může být používán plošinou buď nahoru nebo dolu a tím nabízí spoustu variant balančních cvičení. Pevná plošina má průměr 63,5 cm. Dvě zahloubená držadla na spodních bočních stranách plošiny umožňují jednodušší otáčení a přenášení. Tento fitness výrobek má svůj původ v medicínském odvětví, stejně jako ve funkčním a specifickém tréninku. BOSU® je navržený tak, aby zapojil koordinaci těla a schopnost udržet rovnováhu při každé pozici cvičení v oblasti fitness a rehabilitace. Toto dynamické cvičební nářadí přidává prvek mnohostrannosti k širokému okruhu sportovního tréninku aerofobního čí silového charakteru.

BOSU ® Balance Trainer – Elite je prostě moderní balanční podložka, která patří k jedné z nejoblíbenějších cvičebních pomůcek při cvičení s vlastním tělem vůbec. Během funkčního tréninku rozvíjíte vnitřní i vnější svaly a stimulujete stabilizační systém vašeho těla. Cvičení na BOSU je nejen zábavné, ale především efektivní. BOSU Elite je nejlepší balanční deskou na trhu.

Technická data
BOSU Elite je balanční deska pro profesionální trénink
Možnost oboustranného použití
Vysoká odolnost

Součástí balení je :
Bosu elite manuál
DVD
Plakát se zásobníkem cviků “WeckMethod®”
Pumpička

Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist