Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

Homepage » Funkční trénink » BOSU » Detail
BOSU® Balance trainer Pink - balanční podložka
BOSU® Balance trainer Pink - balanční podložka
BOSU® Balance trainer Pink - balanční podložka BOSU® Balance trainer Pink - balanční podložka 1 BOSU® Balance trainer Pink - balanční podložka 2 BOSU® Balance trainer Pink - balanční podložka 3
Výrobce BOSU
Kód zboží BOSU Trainer PINK
Dodací lhůta Na dotaz
CharakteristikaGarance
BOSU Pink Balance trainer je moderní balanční podložka, které patří k jedné z nejoblíbenějších cvičebních pomůcek na poli funkčního tréninku. Balanční deska BOSU slouží k rozvoji vnitřní i vnější svalové rovnováhy a stimulování stabilizačního systému Vašeho těla.

Při koupi BOSU PINK Balance Trainer získáte DVD v Anglickém jazyce s podrobnými ukázkami provedení základních cviků pro Váš trénink. Naleznete zde cviky zaměřené na zlepšení balance, zvyšování síly svalů i dynamiky pohybu. BOSU ® Balance Trainer Pink je vhodný pro domácí cvičení, uplatníte jej ale také ve fitness klubech, při yoze, pilates, ve funkčních zónách, nebo při kruhových cvičeních. Cvičení na BOSU je nejen zábavné, ale především efektivní. Balanční podložku lze využívat pro silové posilování zapojující všechny svaly v těle, ale také pro cardio tréninky rozvíjející dynamiku a zdatnost cvičence.

Je vhodný pro začátečníky, kteří teprve začínají s cvičením, ale také pro profesionální sportovce zlepšující rovnováhu pro vyšší fyzické výkony. Cvičením na podložce je zatěžován centrální stabilizační systém, který umožňuje vzájemnou interakci svalových systémů k dosažení nejideálnější pozice nejmenšího odporu. Podložku lze používat oboustranně, to znamená plochou i vypouklou stranou pro stovky možných variací cvičení.

Technická data
BOSU PINK Balance Trainer je balanční deska pro trénink celého těla
Možnost oboustranného použití
Vysoká odolnost

Součástí balení je :
Bosu manuál
DVD (Anj)
Pumpička

Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist