Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

Homepage » Reference » BOMTON Power concept

BOMTON Power concept

... fitness studio ve svěžím stylu

BOMTON Power concept Studia BOMTON známe především jako koncept nabízející kadeřnické, kosmetické a další zkrášlující služby. Nyní se ovšem toto portfolio rozrůstá o sekci BOMTON POWER CONCEPT zaměřenou na aktivní klienty. BOMTON tak pro své sportovněji orientované klienty nabídne plnohodnotné fitness studio, kde pod dohledem profesionálních trenérů budou moci formovat svou postavu a rozvíjet své fyzické schopnosti.

Toto studio nabídne vše potřebné pro trénink s vlastní vahou těla. Zónovanou podlahu z produktové dílny PAVIGYM společně s doplňky pro funkční trénink od společnosti JORDAN FITNESS, která umožní aktivní kruhový trénink se zaměřením na sílu, dynamiku, výbušnost, i posílení cardio-vasculárního systému.

Ve fitness studiu BOMTON naleznete i jednu absolutní novinku na poli fitness. Po několika letech přichází do fitness byznysu opět opravdová revoluce - PAVIGYM 3.0, neboli PAVIGYM three point zero. BOMTON je první studio, kde si tuto novinku můžete vyzkoušet. Zde je opravdu nutné říci, že PAVIGYM přináší více než malé zemětřesení do stojatých vod dnešního pohledu na trénink. Je to tak, funkční zóna se bude měnit a i Vy můžete být u toho.

O co vlastně jde? Jedná se o interaktivní fitness podlahu, která je napojena na moderní aplikaci v tabletu, nebo nástěnném PC. V aplikaci si snadno zvolíte programy, které chcete odcvičit. Ty jsou přehledně rozděleny do několika skupin. Naleznete zde programy na cvičení síly, dynamiky, koordinace i vytrvalosti. Jsou pro Vás připraveny programy, které tyto vlastnosti kombinují a v neposlední řadě, není vůbec těžké vytvořit pro klienty programy ušité na míru jejich potřebám. Navíc je možné zaznamenávat průběžné výsledky. Klient vidí postupné zlepšení, může své výkony porovnávat s ostatními a tím získávat motivaci k intenzivnějším tréninku a častějším návštěvám.

Podlaha má rozložení 3 x 3 čtverce. Každý čtverec má v sobě zabudované barevné diody a tlakový senzor. Diody nabízí několik barev, tak aby ladily do prostoru fitness studia a zároveň mohly nabídnout dle barev různé vlastnosti. Jedna barva naznačuje, kde mají být ruce, druhá říká, co se bude dít s nohami.

Jak celý trénink probíhá? Na začátku se klient připraví do výchozí polohy, ta je naznačena diodami dle vybraného programu. Poté už se řídí deskou PAVIGYM 3.0, která mění rozsvícení barevných dlaždic a podle toho i vaši polohu končetin.

Tréninky jsou vyloženě intervalové, jedna série obvykle nemá více, než dvě až tři minuty. Během tréninku sportovec procvičí takřka celé tělo. Naleznete zde tréninky, které stimulují břišní svaly, včetně stabilizačního systému. Jiné tréninky jsou zaměřeni na tvarování hýždí a stehen. PAVIGYM Three to point jednoduše zosobňuje nový přístup k cvičení. Pokud hledáte způsob, jak posunout Váše fitness studio, nebo funkční zónu, dál. Způsob, jakým oslovit nové klienty, prostě něco, co Vás odliší od konkurence. Tak jste se právě teď dostali k tomu správnému konceptu.

V BOMTON Power concept naleznete :

Interaktivní světelná podlaha PAVIGYM SQUARE 3.0
Bosu - BOSU® Pro - balanční podložka
Reebok Professional studio - Doplňky funkčního tréninku
Reebok Professional studio - Doplňky pro balanční trénink
Powerbags
TRX® PRO KIT Originál< zpět
 
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist