Infolinka denně 8:00 - 20:00
Volejte 724 500 960

 
Výrobce CYBEX
Kód zboží 625T
Dodací lhůta Na dotaz
CharakteristikaKatalogy zbožíGarance
Zboží již není dostupné.

Profesionální běžecký pás CYBEX 625T svými parametry uspokojí ty nejnáročnéjší uživatele. Patentovaný systém odpružení systém IS3 se přizpůsobuje kroku běžce. Klasické odpružení mohou způsobit nestabilitu běžce, odpružený systém IS3 absorbuje nárazy při dopadu - střed pásu je tvrdý (eliminuje se efekt "trampolíny") tak, aby přesně odpovídal ideální biomechanice při běhu. Standartem je vestavěný ventilátor, který umožní delší trénink bez přehřívání. Veškeré informace najde uživatel na digitálním displeji, který ovládá pomocí klávesnice s deseti tlačítky. Klávesnice umožňuje rychlé navolení programu. Přívodní kabel trenažeru je skryt v rámu. Displej komunikuje s iPhonem.

Technická data
Programové vybavení
Běžecký trenažér 625T má bohatou programovou výbavu. 9 standardních programů (Quick Start a další). Dále oblíbené jako 1-mile Fitness Test, Gerkin Protocol, srdeční frekvence Control, Hubnutí a kardio programy poskytují téměř neomezené množství variací.

Konzole pro počítač
Konzole je navržena tak, aby odpovídala způsobu běhu člověka (jeho mírnému náklonu). Rozdělením konzole do dvou částí je rozdělen i computer do dvou částí a každý využívá jen to, co potřebuje. Čas, rychlost, stoupání a jsou vždy viditelné na nižší úrovni a ostatní informace v horní části.

Běžecká deska a pás
CYBEX inženýři vyvinuli nejkvalitnější běžeckou desku ve fitness odvětví, která vyžaduje nejmenší údržbu, a ta je ve standardu na běžeckém pásu CYBEX 625T. Obě desky lze oboustranné otáčet a tak můžete při nákupu běžeckého trenažéru kalkulovat s tím, že životnost desky je čtyřnásobně vyšší, než u konkurenfce. Rovněž pás, speciálně vyvyinutý z poly-bavlny umožňuje větší únik nežádoucího tepla od desky a proto proti konkurenci déle vydrží.

Tepová frekvence
Srdeční frekvenci je možné sledovat buď z kontaktu ruky na rukojeť nebo prostřednictvím snímače POLAR od bezdrátového vysílače tepové frekvence. Podíváte-li se na multi-barevnou LED diodu symbolu srdce, zjistíte, že mění barvy podle specifické cílové zóny srdeční frekvence, ve které se nacházíte.

Vlastní barvy kardiotrenažérů
Proč se držet stále stříbrnošedé kombinace, když máme pět standardních barev (bílá, černá, platina jiskra, metaltone zlaté, černé chrom), na výběr? Nebo máme na výběr z více než 180 vlastních barev, aby odpovídala jakémukoliv interiéru. Pouze CYBEX nabízí barevné přizpůsobení kardiozóny Vašim potřebám.

Délka: 208 cm
Šířka: 86 cm
Výška: 159 cm
Váha: 220 kg
Nosnost: 181 kg
Přepravní kolečka: Ano
Napájení - el.přípojka 230V/50Hz: Ano
Programy: Ano
Programy HRT: Ano
Programy - vlastní nastavení: ANO
Měření pulsu v madlech: Ano
Držák na lahev: Ano
Výkon motoru: 3 PS
Okamžitý výkon motoru: 5 PS
Rozměr čisté běžecké plochy: 152 x 56 cm
Náklon: 0° - 15° °
Rychlost: 0,8 - 20 km/h
Kompatibilní s měřiči pulsu POLAR: Ano
Najdete nás také na
Máte zájem o náš katalog?
Vyplňte prosím tento formulář:
Informace
Copyright © FITBAU s.r.o. 2013 [v 1.01 - 5.11.2013] - Mapa webu - PR články  TOPlist